אנחנו מרבים להשתמש במצלמת הסמארטפון שלנו, ומדובר בתוספת חשובה בבואנו לרכוש מכשיר חדש. אולם חסרון משמעותי שלא נעלם כמעט מאף מכשיר היא הגישה הארוכה למצלמה ועד אשר אנו מבצעים את הצילום בפועל. אפליקציה ישראלית חדשה בשם Snapy באה לפתור לנו את הבעיה ומוסיפה חלון צילום “צף” על גבי מסך הסמארטפון שלנו.

האפליקציה מאפשרת להציג את חלון הצילום בלחיצה אחת על המסך, ולהפעיל את המצלמה בכל מקום שאנו נמצאים בו מעל כל אפליקציה כך שניתן לצלם ולחזור לאותה האפליקציה מיד בסיום. את החלון המרחף ניתן להזיז על גבי המסך, לשנות את גודלו או להסתירו.

כדי להגיע למצלמה בזריזות ולהפעיל את חלון הצילום, הוסיפו ב-Snapy אייקון קטן המרחף גם הוא המציג סמל של מצלמה שבלחיצה עליו יפעיל את המצלמה. לחלופין ניתן להציג סמל בשורת ההתראות או כמובן קיצור דרך על מסך הבית.

בנוסף, ב-Snapy ישנו עורך תמונות פנימי המאפשר להוסיף אפקטים שונים לתמונה, לבצע חיתוך, סיבוב ועריכה קלילה. בהגדרות האפליקציה ניתן לקבוע מראש מאפיינים שונים של הצילום כמו רזולוציה, בהירות ועוד, כך שלא חייבים תמיד לצלם ברזולוציה הגבוהה ביותר. אנחנו בדקנו את האפליקציה על מכשיר ה-LG G2 שפעלה היטב, גם בזמן משחק.

היא מוצעת בגרסה חינמית ובגרסה בתשלום (7.49 שקל) כאשר בגרסה החינמית מוצגים פרסומות ואינה כוללת הגדרות מסוימות, אפקטים והשימוש במצלמה הקדמית.

להורדה בחנות Google Play

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.