של אפליקציית Snapdragon BatteryGuru  מבית קוואלקום מציגה שיפורים מרשימים cהגרסה החדשה, 2.0. הגרסה העדכנית כוללת חיזוי של מועד הטעינה הנחוץ, ומשתמשת בטכנולוגיית Quick Charge כדי לייעץ למשתמשים מתי כדאי לטעון את המכשירים, בהתאם לדפוסי השימוש שלהם. לדוגמה, במהלך שעות אחר הצהרים המוקדמות, שבהן שיעור השימוש הוא נמוך, האפליקציה תנחה את המשתמשים לטעון את הטלפון כדי שהסוללה תחזיק מעמד בפעילות הכבדה הצפויה של הזרמת מוסיקה ושימוש ב-GPS במהלך נסיעתם הביתה.

כיצד פועלת אפליקציית  BatteryGuru ?
·         לומדת כיצד אתה משתמש בטלפון החכם שלך, המבוסס על מעבד Snapdragon, כדי למטב את חיי הסוללה.
·         מספקת התרעות חכמות בהתבסס על דפוסי השימוש של המשתמש, כדי להמליץ לו לטעון את הטלפון אם רמת הסוללה לא תספיק עד לזמן הטעינה הקבוע הבא.
·         מזכירה למשתמשים את זמן הטעינה הרגיל שלהם, כדי לוודא שלא יחמיצו אותו.

מאז השקתה במאי, זכתה אפליקצייתSnapdragon BatteryGuru  ליותר מ-650,000 הורדות. האפליקציה היא המשך טבעי לגישת ה-Snapdragon של Qualcomm בכל הנוגע לביצועי סוללה – שילוב של פונקציות עיבוד חזקות במערכת בעלת נצילות חשמל גבוהה במיוחד על גבי שבב, כדי לנהל את צריכת האנרגיה, ובכך להעשיר את חוויית המשתמש במכשיר הנייד.

אפליקציית BatteryGuru Snapdagon זמינה להורדה בכל העולם, דרך Google Play , במגוון רחב של טלפונים חכמים מבוססי-Snapdragon של יצרנים מובילים. אנא פנה אלינו אם יש לך שאלות כלשהן או שדרוש לך מידע נוסף.

להורדה: Google Play