השעונים החכמים רק מתחילים להפוך לחלק מחיינו ועד כה לא נראה כי מדובר בשיטפון של ממש, וכבר צץ לו פרויקט חדש, במיקור המונים, שמאיים לגרום להם להראות גדולים ומיושנים. הכירו את Smarty, הטבעת החכמה.

פרויקט המימון של סמארטי החל בחודש שעבר ועל-פי דף הפרוייקט ב-Indigogo, קצת לפני סיום, סכום התרומות עד כה כבר עבר את סכום היעד המקורי של 40,000 דולרים – הוא כבר הגיע ליותר מ-188,898 דולר.

בדף הפרוייקט מציעים לתורמים לרכוש את הטבעת החכמה ב-175 דולר, כ-100 דולר פחות ממחיר ההשקה. הטבעת כוללת מסך LED המסוגל להציג התראות ממכשיר הטלפון מבוסס האנדרואיד או ה-iOS כמו: פרטי שיחה נכנסת, הודעות, שעה ותאריך. הטבעת כוללת כפתורים כך שהיא מאפשרת שליטה מסויימת במכשיר. הטבעת עשוייה פלדת אל-חלד בדרגה רפואית כך שהיא לא אמורה לעורר גירויים אצל משתמשים הרגישים למתכות מסויימות.

סמארטי מתקשרת עם מכשיר הטלפון החכם בעזרת תקן ה-Bluetooth LE החסכוני, בדף הקמפיין מבטיחים זמן הפעלה של 24 שעות. על-מנת לטעון את הסוללה הזעירה בטבעת היא מגיע עם מטען אלחוטי, אשר יכול לטעון במקביל גם את המכשיר הסלולרי – במידה והוא תומך בטעינה אלחוטית, אם כי בדף הפרוייקט לא מצויין באיזה תקן מדובר. ניתן לשנות את הגדרות הטבעת באמצעות יישום ייעודי אשר יותקן על מכשיר הטלפון.

נראה כי תחום המחשוב הלביש תופס תאוצה בשנים האחרונות ובעתיד הקרוב נוכל לבחור אם להסתובב כשאנו לובשים משקפיים חכמות, שעון חכם ואולי אפילו טבעת חכמה.

שתף:
-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.
 • שי

  רעיון נחמד רק שניראה לי החומרה תיהיה מאוד חלשה

 • עמי

  איפה אפשר לקנות את הטבעת הזואת

 • Ben

  בקרוב כולנו נהיה כמו ג'יימס בונד.. עם טלפון חכם, משקפיים חכמות, שעון חכם, טבעת חכמה, עט חכם וכו'…

 • גוגל

  במקום גוגל אני חושב שנייתי קןנה את החברה ןאת הרעיון זה משתלב טוב אם ההמצאה דומה של גוגל שבה רצו לתת לכל בן אדם טבעת של גוגל כדי שיוכלו להיכנס לחשבון שלהם בנוסף זה גם יתחרה מצוין בשוק הטכנולוגיה לבישה.

 • אנדרואיד מס' 1

  רעיון גאוני ויפה אבל השאלה אם יש מידות מסויימות כי לא לכל בן אדם יש אותו גודל אצבע….

 • פיפוש

  מעולה! סוף סוף מישהו שהבין שמחשוב לביש צריך להיות קודם כל יפה ונוח לשימוש. אין ספק שיש פה מוצר מעניין.

 • אופיר

  נראה לי הרבה הרבה יותר מגניב ומעניין מהשעונים, בהחלט שוקל לרכוש כזה כשיצא לשוק!

 • מעולה.
  פשוט מעולה.