הסיטואציה הבאה תישמע לחלקכם מוכרת: בוקר, השעון המעורר לא צלצל בזמן, הילד כבר מאחר לבית הספר ועל האיחור לעבודה – אנחנו כבר לא מדברים. הדבר האחרון שאנו צריכים עכשיו הוא לאבד את הארנק. נו, זה עם רישיון הנהיגה, תג הכניסה לעבודה, ומה לא? אנחנו יודעים שהוא בבית אך היכן שמנו אותו?

הכירו את ה SmartWallit – התקן חכם לארנק ולמפתחות (או לכל דבר אחר) שנועד למנוע מכם תרחישים הדומים לזה שפתחנו איתו. המוצר הינו התקן אלחוטי דו כיווני ששוכן דרך קבע בארנקכם ומתחבר באמצעות טכנולוגיית הבלוטות' למכשירי אפל: אייפון S4, אייפון 5 ואייפוד טאץ' וכן מכשירי האנדרואיד.

SmartWallitבדומה לחתונה קתולית, מהרגע שתשדכו בין השניים, רק המוות יוכל להפריד ביניהם. אם תתרחקו מהארנק כשהאייפון לצידכם – האייפון יזכיר לכם ששכחתם משהו. ואילו אם הארנק נמצא בכיסכם והאייפון לא – אל דאגה, הארנק יזכיר לכם שידידו הטוב ביותר של האדם, האייפון, נותר גלמוד וחסר כל.

בעוד שקיימת תקשורת בין הארנק לאייפון, חשדנות מעטה לא תזיק: האייפון יודע גם לעקוב אחר הפעילות הפיננסית של הארנק החכם ולנתח אותה על פי תדירות הקניות שלכם, מקומות הרכישה, סוגי המצרכים ועלותם. כל אלה יוצגו בגרפים מרשימים על מסך האייפון שלכם.

אם תהיתם, טעינה ההתקן במשך שעתיים תספיק לפעילות של כ- 40 (!) ימים. טווח התקשורת בין ההתקן לסמארטפון עומד על כ- 30 מטרים והמוצר אינו עמיד לחדירת מים.

את המוצר מנסה החברה להשיק באמצעות פלטפורמת קיקסטרטר. סכום הגיוס המינימלי שאנשי החברה הציבו לעצמם עומד על 40,000 דולרים, כאשר עד לרגע כתיבת שורות אלה הצליחו לגייס כרבע מן הסכום. מחירו הסופי של המוצר יעמוד על 69 דולרים בארה"ב ותמורת 10 דולרים נוספים תקבלו משלוח בינלאומי. לא שווה בשביל השקט הנפשי?

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.