שעון חכם SMA - R Dual Bluetooth

אחד השעונים החכמים החדשים שהצליחו להרשים גם אותנו הוא SMA-R Dual, שהושק ממש עכשיו ומציע מגוון יכולות מרשימות למדי במחיר נמוך ונראה כי הוא מצליח להתעלות על השעונים הסינים האחרים שכבר ראינו.

מדובר תחילה בשעון בעל מסך עגול ועיצוב כללי המזכיר דווקא את Watch R של LG.  המסך הוא בגודל 1.3 אינץ’ ברזולוציה של 240 על 240 פיקסלים והוא רץ על שבב MTK2502 של מדיה-טק וחסין מפני התזות מים ואבק בתקן IP54.  הוא משלב גוף מתכתי עם רצועת מתכת גם כן וסוללה המסוגלת להספיק עד שלושה ימי שימוש.

כל זה המפרט הטכני, אך בהיבט התוכנתי הוא מביא מספר פיצ’רים נחמדים. תחילה, הוא תומך בקבלת התראות מ-iOS ואנדרואיד, כולל וואטסאפ, טוויטר ופייסבוק. יש לו ממשק המשלב את זה של Apple Watch יחד עם Gear S2 רק ללא הגלגלת, כולל תמיכה במחוות תנועה למעבר בין האפשרויות השונות.

לחובבי הספורט הוא סופר צעדים ויש גם מד דופק בגבו. הוא מספק שליטה במוזיקה, התראות וכן פקודות קוליות עם סירי או Google Now וכן ניתן לענות דרכו לשיחות המתקבלות בסמארטפון. החיסרון היחד שמצאנו הוא שהמערכת אינה תומכת בשפה העברית וחבל שכך.

מחירו עומד על 55.99 דולר אולם במבצע מוגבל הוא נמכר עד ה-17 לחודש ב-44.99 דולר באתר GearBest.

-פרסומת-
מדור דילים ברשת מחפש אחר מוצרים חדשים ואטרקטיביים ברשת, בשיתוף מיטב אתרי הקניות בארץ ובעולם. אנו בוחנים, משווים ובודקים כדי להביא לכם את הדיל הטוב ביותר, אולם מומלץ לבחון ולבדוק לפני הרכישה וכן את עלויות המיסים, אם יחולו. גילוי נאות