סקייפ (Skype), שהיא כזכור חברת בת בהחזקה מלאה של מיקרוסופט (Microsft), הודיעה על שילוב האפליקציה באופן מלא בתוך הגרסאות המקוונות של Word ו-PowerPoint. כעת יהיה ניתן ישירות מתוך היישומים הללו לבצע שיחות מיידיות, טקסטואליות או באודיו/וידאו, עם חברים שנמצאים ברשימת הקשרים.

לפי ההודעה שפורסמה בבלוג הרשמי של החברה האפשרות לביצוע שיחת סקייפ תהיה צמודה למסמך עצמו במטרה חשפר את שיתוך הפעולה בעת הכנסת מסמכים משותפים בקבוצת עבודה.

האפשרות הזו תהיה זמינה כמובן רק למי שכבר יש לו חשבון במיקרוסופט (Microsoft Account) שמאפשר לו להשתמש ביישומים המקוונים שמציעה החברה בחינם בכתובת Office.com. לאחרכן יש לקשר בין החשבון בסקיים לחשבון במיקרוסופט, או למי שעדיין אין לו, לפתוח חשבוןן בסקיים ואז לחבר לחשבון במיקרוסופט. ניתן גם להשתמש בקישור הזה.

יש לציין שמדובר בעדכון מתגלגל שלא ברור עדיין אם יגיע לכל המדינות. בעת כתיבת שורות אלו החיבור לסקייפ אינו זמין בגרסה בעברית של Office Online Word ו-Office Online Powerpoint, למרות שהיא זמינה כבר ב-Outlook.com בגרסה העברית. בנוסף, ייתכן שהפעלת סקייפ ישירות מגרסאות אלו של מוצרי אופיס תדרוש התקנת תוסף.