שירות הוידאו צ’אט ואפליקציית המסרים המידיים סקייפ עודכנה בסוף השבוע לגרסה 4.5 עבור מכשירי האנדרואיד ומחביאה בתוכה מספר חידושים. אחד מהם היא האפשרות של חלון בתוך חלון, כך שבזמן שיחת הוידאו ניתן להמשיך ולהשתמש במכשיר ברקע כאשר החלון “צף” מעל כל האפליקציות. ניתן לגלוש ברשת, להתכתב עם חבר או אפילו לשחק במשחק בזמן הצ’אט מבלי להפריע לשיחה, בדומה לגרסה הקיימת בטאבלטים המריצים את Windows 8. אולם בשל גודל הקטן של מכשירי הסלולר, סקייפ מאפשרת זאת רק במכשירי הטאבלטים ובאופן אירוני עדיין בעלי הטלפונים יידרשו לאשר שהיא יכולה לפעול מעל כולם בעת התקנת האפליקציה.

זו הפעם הראשונה בה אפליקציה מציגה יכולת של חלון וידאו צף לכלל הטאבלטים מבוססי האנדרואיד. במכשירי סדרת הגלקסי ישנה אפשרות לחלון מפוצל (MultiView) ואף ב-Galaxy Note 3 ניתן לפתוח מספר אפליקציות באופן דומה, אך כאמור זהו רק למכשירי הנוט.

עוד מוסיפה גרסה 4.5 היא אפשרות לבצע זום ברשימת אנשי הקשר לקפיצה מהירה לאיש קשר מסויים וכן תיקון קריסת האפליקציה במכשיר ה-Nexus 5 ותיקוני באגים שונים. להורדה בחנות Google Play

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.