בשנים האחרונות אנו עדים ליותר ויותר מקרים של הורים אשר שוכחים להוציא את הילדים מהרכב ומקרים אלו הרבה פעמים מסתיימים באסון.
לאפליקציית שמרטף 5 מצבים:

1. מצב חיבור להתקן ייחודי
במצב זה האפליקציה מזהה ניתוק מדיבורית הבלוטוס אשר מותקנת ברכבך ומיד מתריעה לך לא לשכוח את הילדים.
ההתרעה מתבצעת באמצעות רטט, צלצול ומסך קופץ. יש לציין שגם אם הפלאפון במצב שקט אז שמרטף תדע לצאת ממצב שקט ולהפעיל את הצלצול.
שימו לב, במצב זה עליכם להזין את השם של התקן הבלוטוס אשר מותקן ברכבכם. אם אינכם יודעים את שמו תוכלו ללחוץ על המדריך אשר קיים במסך הראשי של האפליקציה.

2. מצב חיבור לכל התקן בלוטוס.
מצב זה מתאים למי שיש ברשותו כמה התקני בלוטוס (לדוגמא, בשני רכבים שונים). או לכאלו שלא מצליחים לזהות את שם ההתקן היחידי.
בהפעלת מצב זה האפליקציה תזהה כל חיבור להתקן בלוטוס ותציג לפניך חלון עם 2 אפשרויות לבחירה: 1. להפעיל את שמרטף 2. לא להפעיל.
במידה ותבחרו להפעיל את שמרטף האפליקציה מזהה ניתוק מהתקן הבלוטוס הנוכחי ומיד מתריעה לך לא לשכוח את הילדים.
ההתרעה מתבצעת באמצעות רטט, צלצול ומסך קופץ. יש לציין שגם אם הפלאפון במצב שקט אז שמרטף תדע לצאת ממצב שקט ולהפעיל את הצלצול.

3. מצב ידני
מצב זה מיועד למשתמשים אשר אין ברשותם התקן בלוטוס כזה או אחר.
בעת הפעלת מצב זה יש לבחור בעוד כמה זמן תתבצע ההתרעה. (10, 20, 30, 60 דקות).
לאחר הזמן שנקבע ההתרעה מתבצעת באמצעות רטט, צלצול ומסך קופץ. יש לציין שגם אם הפלאפון במצב שקט אז שמרטף תדע לצאת ממצב שקט ולהפעיל את הצלצול.

4. זיהוי יציאה מאפליקציות ניווט
במצב זה אין צורך בדיבורית בלוטוס. שמרטף תזהה חיבור/ניתוק מאחת מאפליקציות הניווט ותתריע מיידית. (אפליקציות נתמכות Waze,google maps, sygic, m8)

5. התרעת sms- בהפעלת מצב זה במידה וחלון ההתרעה לא ייסגר ע"י המשתמש במשך 5 דקות אפליקציית שמרטף תישלח הודעת sms למספר שנקבע מראש ע"י המשתמש עם תוכן שנקבע מראש ע"י המשתמש+ מיקום מדויק של הסלולרי.
בכל התרעה שתקפוץ ישנה אפשרות לבחור ב"נודניק" עבור התרעה חוזרת בעוד x דקות.
אפליקציית "שמרטף" הינה רק אמצעי עזר ואינה מסירה את האחריות מכם, ההורים. אז אנא, שימו לב לילדיכם

***הודעה לעיתונות***

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.