השבוע הושקה בחנות האפליקציות של Apple אפליקציית Shindigo- אפליקציית חיי לילה המעניקה פתרון לאלה המתלבטים לאן לצאת. השירות המרכזי שמוענק באפליקציה הוא שידור וידאו וסאונד live היישר לאייפון ממועדונים, אירועי תרבות, מסיבות טבע בולטים, פסטיבלים והופעות של אמנים מובילים בישראל ובעולם. במסך הראשי של האפליקציה מוצגים מועדונים מובילים ואירועים מרכזיים ולכל מועדון ואירוע יש עמוד אישי. בעמוד האישי ניתנת האפשרות לראות ולשמוע שידור live ממצלמות איכותיות, לקבל פרטים על המסיבות המתקיימות לאורך השבוע ולהגיע אליהן בעזרת אפליקציית הניווט Waze ישירות מאפליקציית Shindigo, לקבל הטבות, לשתף את המשתמשים בתמונות, סטטוסים ועוד.
היתרון באפליקציה הוא שהמשתמש מקבל גישה ישירה של וידאו live מהאייפון האישי למועדונים, מסיבות והופעות וכך הוא יכול לבחור לאן לצאת. האפליקציה מעניקה גם כלי שממנו יוכל לדעת המשתמש הכול על חיי הלילה, לקבל פרטים על אירועים מרכזיים ועל מסיבות לקהל בני גילו. כאמור בShindigo יהיה אפשר לראות גם הפקות ענק של DJ'S בין לאומיים המנגנים באילת, מסיבות טבע ואת ה DJ'S המובילים בישראל מנגנים בשידור חי.

searchscreen_transparent

ליזמי האפליקציה כבר יש תכניות לעתיד: המטרה המרכזית היא לספק לבליינים מענה אחד שיחלוש על כל חיי הלילה וזאת בנוסף ליצירת אזור חברתי באפליקציה שבו המשתמשים יוכלו לדעת היכן חבריהם מבלים ולשתף תמונות ממסיבות והופעות בזמן אמת. הזמנת שולחנות, עמדת מכירת כרטיסים להופעות של DJ'S מחו"ל יהוו שימוש נוסף באפליקציה.
בתחילה, האפליקציה תושק בישראל ואחריה מפתחי האפליקציה מתכוונים לצאת לסבב גיוס של כמיליון דולר וזאת על מנת להשיק אותה במקומות נוספים בעולם. מטרת Shindigo היא להגיע לקהל הבליינים הבנלאומית ולגרום להם להבין שהאפליקציה מאפשרת לקבל מידע מלא הקשור לחיי הלילה והתרבות במדינתם ואף במדינות אליהן הם עתידים לטוס. האפליקציה זמינה כעת להורדה ללא עלות בApp store . בעתיד תגיע גם למשתמשי האנדרואיד ולמשתמשי המחשב הביתי.
מנכ"ל Shindigo ג'וליאן אזולאי :" אני גאה ושמח להשיק את אפליקציית Shindigo שנותנת מענה וחוויה ייחודית בתחום חיי הלילה והתרבות בישראל ובעולם. רבים מאתנו מתלבטים לאן לצאת והיכן לבלות ובShindigo אנו נותנים את הפתרון להתלבטות. האפליקציה מעניקה גם אפשרות לשתף את משתמשי האפליקציה בתמונות וסטטוסים, לקרוא על מופעים מרכזיים שעתידיים להתרחש ובעיקר לרכז את כל חיי הלילה והתרבות באפליקציה מרכזית אחת"

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.