לפני זמן מה סיפרנו לכם ששארפ (Sharp) מתכננת להשיק פאנלים לטלפונים עם רזולוציית HD מלאה (1080p או 1,920×1,080). ובכן, המסך קיבל צורה של טלפון מלא, וקוראים לו Aquos SH930W. ושארפ, שלא ממש מככבת בתחום הטלפונים החכמים, טוענת בסדרת מודעות שהטלפון הזה יכול להתמודד ראש בראש עם הכוכב של שוק הטלפונים, לפחות זה שמבוסס על האנדרואיד של גוגול (Google), הלא הוא ה-Galaxy S3 של סמסונג (Samsung).

בסדרת מודעות, כמו זו שמוצגת לעיל בהונג קונג, כפי שפרסם האתר ePrice, מוצג ה-SH930H לצד ספינת הדגל של סמסונג ומראה כמה פרטים מעניינים: מסך גדול יותר – 5 אינץ' מול 4.8 אינץ', איכות תמונה הרבה יותר טובה – 443 פיקסלים לאינץ' לעומת 305 פיקסלים, ואפילו מסגרת מעט יותר דקה – 4.6 מ"מ לעומת 4.7 מ"מ. מבחינת המפרט מציע הטלפון מעבד כפול ליבה במהירות 1.5 ג'יגה-הרץ, 2 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה ו-30 ג'יגה-בייט אחסון, מצלמה אחורית באיכות של 7.7 מגה-פיקסלים וקדמית באיכות של 1.9 מגה-פיקסלים. יש כמובן גם בלוטות' (גרסה 4.0) ו-WiFi (בתקן n) וסוללה של 2,100mAh. המשקל, כולל הסוללה, 144 גרם. הוא מגיע עם Jelly Bean בגרסה 4.1. המחיר לא פורסם, אבל אפשר להניח שהוא יהיה זול יותר מה-S3.

הבעיה היחידה, לפחות מבחינת משתמשים פוטנציאליים בישראל, היא שהטלפון הזה מיועד כרגע למכירה בהונג קונג וברוסיה בלבד. יכול להיות שאם הוא יצליח שם הוא יפלוש גם לאירופה ולארצות הברית, אבל גם אם יש תוכניות מגירה שקשורות לכך, הן עדיין לא ידועות.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.