נמאס לכם שאנשים מסוגלים לשמור לנצח את כל ההודעות שאתם שולחים? להוריד לעצמם את כל התמונות שאתם שולחים? שאנשים בקבוצת צ'אט המונית יכולים לקרוא כל הודעה שנשלחת? אפליקציית מסרים חדשה בשם SessMe מציעה לכם לשמור על פרטיות גם רטרואקטיבית, וגם כשאתם מנהלים שיחות המוניות עם לא מעט אנשים.

האפליקציה, שלמעשה אמורה להחליף את הוואטסאפ (Whatsapp) או ה-SMS, מאפשרת שיחות אישיות או קבוצתיות, אך במקביל גם כמה פיצ'רים ייחודיים. למשל – מחיקת תוכן שנשלח – למשתמשים יש את היכולת למחוק תוכן שנשלח, אפילו אחרי שהוא הועבר בין חברים על ידי לחיצה על כפתור פח האשפה. אפשרות נוספת שקיימת היא שיחות מוצפנות – כך ניתן להגן על הפרטיות של מידע שנשלח על ידי הפיכת טקסט רגיל לטקסט מוצפן. רק המשתמש יכול לבטל את נעילת ההצפנה באמצעות הקלדת הקוד האישי שלו. בנוסף ניתן לחסום את האפשרות של צילומי מסך באנדרואיד ובכך להפוך את השגת מידע בלי רשות לדבר בלתי אפשרי.

ניתן גם להוסיף מסכה מותאמת כדי להגן על התמונה מצילום מסך, או לשלוח אותה לזמן קצר להצצה ואז היא תימחק. בנוסף ניתן לקבל מידע כמותי על כמה פעמים התמונה הועברה, לעשות לייק לתוכן (תמונות ווידאו) בתוך הציאט, ולראות כמה לייקים התמונה קיבלה ברשת. ניתן גם לתזמן טקסטים או קבצים מצורפים כגון תמונות, קטעי וידאו ומקומות כדי שיישלחו בזמן ותאריך קבוע מראש (שימושי במיוחד כדי לא לשכוח לשלוח הודעות יום הולדת בזמן), ולשוחח בצ'אט הפרטי בו אין אפשרות להעביר את התוכן שנשלח או לייצא אותו לשום מדיה חיצונית.

מאחורי אפליקציית SessMe עומדים שני יזמים, עופר בן דוד וחיים סער, מנכ"לים משותפים של חברת YouMe, אשר מציינים כי בני נוער העידו כי היו שמחים "לחשוב 10 שניות לפני שליחה", ו-SessMe מאפשרת לראשונה "להחזיר את הגלגל אחורה" בנוגע למסר שהופץ ללא מחשבה תחילה והסב נזק רב לסביבה. האפליקציה זמינה בחינם חנויות עבור מכשירי אנדרואיד ו-iOS.