העדכון האחרון של של האפליקציה Pushbullet כולל, ביו השאר, תוספת חביבה. מלבד השדרוג בעיצוב שמביא את בשורת ה-Material Design, החברה הוסיפה יכולת לשלוח מסרונים ישירות מהמחשב, באמצעות תוסף המותקן בדפדפן כרום (Chrome).

בתוך חלון הדחיפה של התוסף, מוצאים כעת לשונית חדשה ושמה SMS. תחת לשונית זו בוחרים את המכשיר המחובר לרשת הסלולרית ומתחילים להקליד את שם הנמען, כאשר המערכת מנסה לבצע השלמה אוטומטית בהתאם לרשימת אנשי הקשר. לאחר בחירת איש הקשר מקלידים את הטקסט ולוחצים על 'שליחה'. פשוט וקל.

השליחה מתבצעת כמובן דרך המכשיר הסלולרי שברשותנו, זה שמחובר לחשבון ה-Pushbullet האישי, וניתן לשלוח לכל מספר טלפון כפי ששולחים דרך הטלפון עצמו.

תוספת זו מגיעה לאחר שכבר נוספה ל-Pushbullet תמיכה במענה מהיר למסרונים טקסטואליים דרך כרום, על ידי לחיצה על הכפתור Replay בהתראה המתקבלת בדפדפן, והקלדת הטקסט הרצוי.

Pushbullet, למי שאינו מכיר, היא אפליקציה לשליחת הודעות, קבצים, קישורים והודעות טקסט בין מכשירים ואנשים. כך לדוגמה ניתן לשלוח קובץ מהמכשיר למחשב או לחבר אחר המשתמש בשירות. בנוסף היא גם מאפשרת לקבל התראות ממערכת האנדרואיד (Android) ישירות למחשב באמצעות התקנת תוכנה או באמצעות תוסף בדפדפן כרום.

העדכון כבר היה אמור להגיע למשתמשים ב-Pushbullet. מי שלא משתמש, אנו ממליצים בהחלט להתחיל. להורדה, היכנסו לאתר החברה.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.