משחק האסטרטגיה Total War Battle: Kingdoms מגיע גם לפייסבוק

פייסבוק (Facebook) הייתה פעם מלכת משחקי הקז'ואל והמשחקים המקוונים בכלל. עד שהגיעו הטלפונים החכמים. יצרניות המשחקים הגדולות התחילו להפנות את רוב המשאבים למשחקי אנדרואיד ו-iOS מתקדמים, ואפילו זינגה (Zynga), מלכת משחקי הפייסבוק, כמעט ונעלמה. אבל השוק עדיין קיים, וזו הסיבה שסגה (Sega) השיקה את Total War Battles: Kingdom גם לפלטפורמה הזו, ומדובר באחד המותגים הכי חזקים של החברה. המשחק אמנם קיים גם לזוג מערכות ההפעלה הניידות המובילות, אבל עכשיו, כאמור הוא צץ לו גם בפייסבוק.

שוק משחקי הפייסבוק נאמד כיום בגודל כ-5% מגודלו של שוק המשחקים לטלפונים, שעומד על כ-36 מיליארד דולר, וכנראה שזה חושבת שזה שוק שיכול להכניס לה בכל זאת הכנסות נוספות.

כך או כך, בסגנון הידוע של המותג הותיק, צריך ב-Total War Battles: Kingdoms לבנות מבצרים, לנהל משאבים ולצאת לקרובת. עם זאת, בגרסת הפייסבוק יש קצת יותר נטייה למשחקיות בסגנון בו ההתמקדות היא יותר בניהול משאבים ובבנית הגנות מספיק חזקות.

כמובן שאפשר לחבר את המשחק בין כל הפלטפורמות השונות, וזה אומר שהוא יכול להיות נגיש עבור השחקנים בכל עת במהלך היום, כולל במחשב האישי באמצעות פייסבוק.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.