קבוצת ח.י., יבואנית מוצרי Seagate, אחת מיצרניות פתרונות האחסון הגדולות בעולם, הודיעה על השקתה של סדרת כונני ה- Ultrathin בישראל. ה- Ultrathin הינו כונן קשיח "2.5 ועוביו עומד על כ- 5 מ"מ בלבד, מה שהופך אותו לכונן הקשיח הדק ביותר בעולם.
הכוננים החדשים, המגיעים בנפחי אחסון של GB320 ו- GB500 מציעים פתרון אחסון יעיל ואיכותי למחשבי אולטרה-בוק ולפטופים דקים, וכן, מתאימים לכל מחשב PC עם חיבור SATA סטנדרטי של 6 GB/s (SATA lll). הכוננים הדקים של Seagate תופסים 25% פחות מקום בהשוואה לכונן GB500 רגיל והם בעלי מהירות סיבוב של 5,400RPM. לכוננים זיכרון מטמון (cache) של 16GB.
seagate_ultrathin_HDDלדברי אוהד ויזל, מנהל מותג Seagate בקבוצת ח.י, "Seagate הינה היצרנית המובילה בעולם בתחום הדיסקים הפנימיים והחיצוניים. סדרת ה- Ultrathin, מציעה פתרון אחסון יעיל ואיכותי ותופסת פחות מקום בהשוואה לכוננים אחרים".
ה- Ultrathin היא סדרה ייחודית ויוקרתית והיא תשווק בישראל במחיר של החל מ- 399 ₪ כולל מע"מ ואחריות יצרן לשנתיים. את הסדרה ניתן להשיג בכל רשתות וחנויות המחשבים המובחרות בארץ.

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.