לאחר שהשיקו בעבר בקר משחק ל-Xbox 360 יחד עם להקת המטאל האמריקנית Avenged Sevenfold, ובעיצוב ברוח הלהקה, משיקה חברת המשחקים SCUFGaming בקר משחק נוסף במהדורה מוגבלת, והפעם מדובר בבקר משחק ל-PlayStation 4: הכירו את ה-SCUF 4PS Avenged.

הבקר דומה בצורתו לבקר PS4 רגיל, אלא שעליו ניתן למצוא את הדאטת'באט (Deathbat, לוגו הלהקה) ואת חתימותיהם של חמשת חברי הלהקה. חברי הלהקה, ובמיוחד סולן הלהקה (ידוע בשם הבמה M. Shadows), הם כולם גיימרים מובהקים, ומעריצים גדולים של Call of Duty. "הלהקה מתרגשת מאוד להשיק את ה-SCUF 4PS Avenged", אמר סולן הלהקה, "אוסף הבקרים שיצרנו עם SCUF מדהימים ואני בטוח שהמעריצים יאהבו אותם".

הבקר זמין בכמות זעומה של 2,000 יחידות בלבד, כאשר מחירו עומד על 159.95 דולרים. כמו כן, יש גם את ה-SCUF ONE Avenged ל-Xbox One, את ה-SCUF PS Avenged ל-PlayStation 3 ואת ה-SCUF Hibrid Avenged ל-Xbox 360.

כידוע, הלהקה שחררה לאחרונה משחק לסמארטפונים בשם Hail to the King: Deathbat (אנדרואיד iOS), שמזכיר בסגנון המשחקיות שלו את Zelda, אחד המשחקים האהובים על חברי הלהקה.

סרטון: הלהקה מנגנת את Carry On בסוף של Call of Duty: Black Ops 2:

-פרסומת-
חובב טכנולוגיה וגיימינג מגיל קטן, כבר שנים מזגזג בין iOS ל-Android. מחכה שתאתגרו אותו ב-Call of Duty ואף פעם לא מפספס את ההזדמנות למירוץ ב-Forza.