ביקונקט, יבואנית מוצרי האלקטרוניקה והאביזרים מציגה את-Screeneo , המילה האחרונה בתחום ההקרנה הביתית מבית פיליפס, המשלב טכנולוגיה מתקדמת עם חוויית צפייה חסרת תקדים.

המקרן החדש מאפשר הקרנת תכנים על הקיר בגודל של 50- 100 אינץ' ממרחק מינימלי מהקיר
(10-44 ס"מ), באיכות HD 720P, ביחס ניגודיות של 1:100,000, ברזולוציה של 1280X800. ניתן להקרין סרטים, תמונות, מצגות, קבצי אופיס ואף את מסך המכשיר לעבודה על מסך גדול, ישירות מהמחשב, ממכשירי אייפון או אנדרואיד, קונסולות משחקים, מהזיכרון הפנימי, כרטיס זיכרון או דיסק און קי. בנוסף ניתן להקרין תכנים מהטלוויזיה או ישירות ממיר הכבלים. תומך בתלת מימד ואף ממיר תכני דו מימד לתלת מימד.

Screeneo בעל זיכרון פנימי של GB4, מצויד בנורת RGB LED עמידה המאפשרת יותר מ- 30,000 שעות עבודה. בעל נגן מוזיקה פנימי המאפשר הזרמת מוזיקה מכל מחשב, טאבלט או סמארטפון. בעל סאונד בר מובנה שכולל רמקולים W26 וסאבוופר בטכנולוגית דולבי דיגיטל.

קישוריות וחיבורים: בלוטות', WIFI, DLNA, VGA, 3 כניסות USB, כניסה לכרטיס זיכרון וחיבור לאוזניות. מערכת הפעלה אנדרואיד 4.2.

לצפייה בסרטון הדגמה: http://bit.ly/18LL4Y6

Screeneo יהיה זמין החל מינואר 2014 (צפוי דגם נוסף עם ממיר וידאו דיגטלי מובנה- DVB-T) ברשתות בחשמל המובחרות בחנויות המתמחות ובאתר ביקונקט. מחירו המשוער יעמוד על כ-10,000 ₪. 12 חודשי אחריות על ידי ביקונקט היבואנית הרשמית.

*הודעה לעיתונות

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.