עוד שבת של משחקים נוחתת, וגם הפעם אנו מציעים לכם רשימה של כמה משחקים חדשים יותר וחדשים קצת פחות ואפילו מאוד, כאלה שתוכלו ליהנות מהם בזמן שאתם מסתתרים תחת חריצי האוויר של המזגן הביתי או כשאתם במכונית ממוזגת היטב בדרך אל נקודת החום הבאה. וכמובן שאף אחד לא יפריע לכם אם תרצו להמשיך לשחק גם במהלך השבוע.

1. Asphalt Street Storm Racing –
מרוצי דראג ברחובות מפורסמים

סדרת מרוצי המכוניות Asphalt של גיימלופט (Gameloft) נחשבת לאחת הטובות והמובילות בתחום משחקי המובייל. המשחק המסוים הזה, Asphalt Street Storm Racing, מתרכז במרוצי דראג – אותם מרוצי רחוב בקו ישר שנמצאים בהווייה האמריקאית במקום יותר מדי גבוה לטעמי, אבל גם בבסיס של סרטים כמו 'מהיר ועצבני'. רק בבסיס, לא לקפוץ. אז אם מרוצים ישרים מעניינים אתכם, תמצאו כאן את כל מה שצריך כולל מרוצים מקוונים של עד 4 שחקנים בו זמנית, וכולל שדרוגי מכוניות. כך אולי תכירו גם כמה רחובות בפריס, ניו יורק והונג קונג.

להורדה: אנדרואיד | iOS

2. Angry Birds Evolution –
הציפורים זועמות שוב, אבל באמת

מישהו חשב שיכול להיות שהציפורים הפסיקו להיות עצבניות? אז החזירים מגיעים בפרק החדש לאי שלהן שוב כדי לגנוב ביצים, והציפורים כמובן ששות להילחם בכדי להציל את הצאצאים העתידיים. חמשת סוגי הציפורים הראשוניות כאן כולן, אבל כעת הן עומדות כל אחת בראש משפחה ובסך הכל יש כ-100 סוגי ציפורים שיוצאים לקרבות, משתפרות ברמות, משתדרגות בדרכים כאלה או אחרות ומגלות עולם צבעוני מלא סיפורים עם לוחות משחק תלת ממדיים בהם צריך להביא לידי ביטוי את היכולות המיוחדות של הציפורים מול החזירים שמשיבים מלחמה היטב. וכן, יש גם בוסים, שהם יותר אורקים מאשר חזירים, ובכל מקרה, גדולים.

להורדה: אנדרואיד | iOS

3. !Bounzy –
מפעילים קסמים כדי לשמור על העיר

במשחק הארקייד הזה משחקים בתפקיד של קוסם המשתמש בכוחות שלו בכדי למנוע מהתקפות על גבי התקפות של אויבים מרגיזים לפגוע בעיר שלו. בין לבין אפשר לבקר במעבדה כדי לשפר את הקסמים, גם בעזרות תיבות אוצר שהאויבים מביאים איתם לשדה הקרב, משום מה. בקיצור, תפוצצו כל מה שזז עם הקסמים הכי מתאימים.

להורדה: אנדרואיד | iOS

4. The Walking Dead No Man's Land –
העונה החדשה, פרקים חדשים

חשבתם שנעבור רשימה אחת בלי משחקים של זומבים? ובכן, ועוד איזה משחק. המשחק הרשמי של הסדרה המהוללת The Walking Dead עם כל הדמויות המוכרות מהסדרה, ועם אפשרות שדרוג יכולות והם הידע הנכון לבחור את הדמויות הנכונות לכל משימה, ובסופו של דבר משחק אסטרטגיה/טקטי שיכול להזכיר למנוסים את Xcom לדוגמה. החברה מבטיחה שתוך כדי העונה יצורפו למשחק פרקים חדשים, וזה כבר הופך את המשחק הזה למשהו מעניין מאוד. טוב, אם אתם אוהבים כמובן זומבים.

להורדה: אנדרואיד | iOS

5. Art of Conquest –
הקרבות של הצבאות המסיביים

משחק אסטרטגיה שמשלב לא מעט מוטיבים של משחקים תפקידים עם קרבות מרהיבים, קסמים, מלחמות נגד ערים וגם נגד דרקונים שלא נדבר על חברים אחרים. משחק שזכה לשבחים רבים כבר עם צאתו לשוק, ומציע חמישה גזעים, עשרות גיבורים מיסטיים, יכולות להטיל מצור על טירות שרוצים לכבוש בכדי להרחיב את השטח, וכל מה שאפשר לצפות ממשחק אסטרטגיה עם שורשי פנטזיה עמוקים כל כך.

להורדה: אנדרואיד | iOS

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.