הנה תקן חדש שצריך ככל הנראה להתייחס אליו: Works with GoPro. מדובר באישור של GoPro שמתייחס למוצרי צד שלישי שונים שמצלמות החברה יכולות להשתמש בהם. במקרה של סנדיסק (SanDisk) מדובר בכרטיס זיכרון microSDXC מסדרת ה-Extreme Plus בנפח של 128 ג'גיה-בייט, ומדובר אחד מכרטיסי ההרחבה הראשונים שרשאים לשאת את הלוגו שמאשר התאמה למוצרי GoPro.

במקרה של כרטיסי זיכרון מדובר בעיקר בכרטיסים שיכולים לעמוד בתנאי הצילום קיצוניים, וגם מספיק מהירים כדי לאפשר צילומי וידאו באיכות גבוהה מבלי לגרום לפספוס פריימים. לפי שתי החברות הכרטיס החדש של סנדיסק מתאים לשימוש עם ה-Hero4 Silver, ה-Hero4 Black ועם ה-Hero Session.

"משתמשי GoPro משתוקקים ללכידת החוויות שלהם בפירוט יוצא מכן הכלל ולשתף את הרגעים הללו עם אחרים. אנחנו נרגשים להציע כרטיסי microSD מאושרים של סנדיסק באמצעות התוכנית Works with GoPro ואנחנו בטוחים שהכרטיסים הללו יפעלו באופן יוצא מן הכלל עם כל מוצרי מצלמות GoPro, ויעזרו למשתמשים ללכוד את הרגעים החשובים בכל ההרפתקאות שלהם", אמר אדם סילבר, מנהל שיתופי פעולה אסטרטגיים ב-GoPro.

ה-Extreme Plus 128GB מאפשר לשמור 400 דקות של וידאו באיכות 4K UHD. הוא תומך ב-UHS Speed Class 3 ובאיכות ביצועים V3. הוא עמיד בפני הלם, טמפטרטורות קיצוניות, מים ואפילו קרני רנטגן. המחיר המומלץ לצרכן שלו הוא 249.99 דולרים.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.