ענקית זכרונות הפלאש, חברת סאנדיסק, הכריזה על שני כרטיסי זכרון המיועדים לקהיליה של צלמי הסטילס והווידאו המקצועיים ואלה הדורשים הרבה יותר ביצועים מהכרטיסים שברשותם.

ה-Extreme Pro CFast 2.0, מיועד לצלמים בתעשיית השידור, צלמי טלויזיה וקולנוע ולצילום המקצועי של ה'דור הבא'. הכרטיס של ה- 120GB, הוא כרטיס הזכרון המהיר בעולם כיום, עם מהירות קריאה של MB/s 450 ומהירות כתיבה של MB/s 350- כפול מהמהירויות המוכרות כיום כסטנדרט בתעשייה. הכרטיס החדש אף מפגין עמידות האמורה להכין אותו עם המציאות ב'שטח', דוגמת טמפרטורה קיצונית, זעזועים וחבלות, כולל העובדה שאין בו חלקים בולטים והוא מגיע עם אחריות לכל החיים. הכרטיס יגיע בקיבולות של 60GB ושל- 120GB

"מדובר בכרטיס שמיועד לענות על צרכי הצלמים המקצועיים שמעוניינים בביצועים חסרי תקדים", אומר דינש בהאל, סגן נשיא בסאנדיסק. "הכרטיס מיועד לצלמים שרוצים לאמץ טכנולוגיות מתקדמות דוגמת וידאו באיכות 4K והיא מדגימה היטב את ההובלה שלנו בזירת זכרון הפלאש". בין הגופים שכבר הודיעו על אימוץ סטנדרט ה-CFast 2.0 ניתן למצוא את יצרנית מצלמות הקולנוע ARRI ואת קנון.

SanDisk_256GB_Extreme_Pro_CFכרטיס ה-Extreme Pro CompactFlash החדש מגיע בקיבולת שלGB 256 והוא כרטיס ה-CompactFlash הראשון בעולם עם תו התקן VPG-65 לצילום וידאו. הכרטיס מיועד לצלמי וידאו מקצועיים, הרוצים לצלם באיכות 4K והוא מגיע עם מהירות כתיבה של MB/s65 – האופטימלית ללכידת 4K ווידאו Full HD, מהירות צילום של עד MB/s140 לטובת צילומי אקשן ולצילום סטילס רציף ומהירות העברת נתונים של MB/s160. גם כרטיס זה מגיע עם אחריות לכל החיים ומצוייד באטימת סיליקון פנימית להגנה מירבית. במקביל להשקה, הודיעה סאנדיסק כי העלתה את המהירויות גם לכל אורכו של קו ה-Extreme Pro CompactFlash כשהוא יפגין מהירות של עד MB/s 160 בקריאה ועד מהירות של MB/s150בכתיבה.

*הודעה לעיתונות

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.