חברת סאנדיסק, מובילת השוק הגלובלי בפתרונות אחסון פלאש, השיקה במסגרת תערוכת פוטוקינה שנפתחה בקלן, גרמניה, את כרטיס זכרון ה- microSD UHS-I המהיר בעולם – ה-Extreme PRO microSDXC UHS-I בקיבולת של 64GB. ההכרזה מצטרפת להכרזה של סאנדיסק על כרטיס Extreme PRO SDXC UHS-I, כרטיס ה-SD בעל הקיבולת הגדולה בעולם – 512GB. ההכרזות מרחיבות את קו מוצרי החברה וההיצע המיועד לתחומי הצילום ב- 4K Ultra HD במצלמות סטילס, וידאו, טאבלטים ובסמארטפונים.

הווידאו ברזולוציה של 4K (רזולוציה של x2160p3840 – פי ארבעה מרזולוציית ה-HD), הדור הבא של צילום הווידאו, מיועד למצלמות הדורשות כרטיסי זיכרון מהירים ואמינים, בנפחים גדולים במיוחד. הרזולוציה הגבוהה של ה 4K-מייצרת קבצים בנפח גדול משמעותית מאלה המתקבלים בצילום ה'רגיל', וההעברה של התמונות, בגלל משקלן הגבוה, מחייבת מהירויות העברה חדשות. כרטיס ה-Extreme PRO microSDXC UHS-I, המושק בנפח של 64GB, עונה לצרכי המשתמשים, כשהוא עושה זאת במהירות של עד 95 מגה בשניה. התוצאה: צילום באיכות 4K Ultra HD, שפעם היתה נחלתם של המקצוענים בלבד שעשו שימוש במצלמות היי-אנד, מאפשר לבעלי סמארטפונים ומצלמות חצי מקצועיות לשחק ולצלם במגרש של ה'גדולים', בלי השהיות בצילום ועם הרבה מקום נוסף לאחסון התמונות והווידאו.

מחיר הכרטיסים החדשים: מ-340 שקל ועד 1290 שקל

*הודעה לעיתונות- פורסמה כלשונה

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.