מהיום שכונני הפלאש – הדיסק און קי – הפכו למוצר שכיח, הם מלווים אותך לכל מקום. מחוברים בדרך כלל לצרור המפתחות המתכתיים, זרוקים בכיס עם שלל מטבעות ושאר חפצים קשים, או מטלטלים בתיק. כדי למנוע חבלות ונזקים למידע החשוב שלכם, וכהשלמה לקו כונני הקרוזר המאוד מצליח מתוצרתה, פיתחה ענקית הפלאש, חברת סאנדיסק, את ה-ה-Cruzer Orbit , דיסק און קי חדש, מעוגל, קטן מידות, המצוייד במגן מתכת מסתובב, כשהמבנה הטבעתי המיוחד, מאפשר להצמידו בקלות לשרוך נשיאה, או למפתחות.

ה-Cruzer Orbit העמיד, בקיבולות שנעות בין 4GB ל-32GB, מגיע כשהוא מצוייד בתוכנת ההצפנה של החברה (128-bit AES) המאפשרת לשמור על המידע מאובטח וניתן גם לשמור את המידע שעליו באחסון ענן – שירות המוצע לכל רוכש של ה'צעצוע' הזה.

המחירים: בין 37 ש"ח ( 4GB) ועד ל-118 ש"ח (32GB). להשיג בחנויות וברשתות המתמחות.

שתף:
-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.
 • David

  מעניין, קניתי אותו (32GB) לפני שבועיים בדיוטי פרי בנתב"ג (28$ אם אני לא טועה).
  אכן מאד קומפקטי, נכנס טוב למחזיק המפתחות ולא שוקל כלום.
  לגבי תוכנת ההצפנה שמגיעה עם ההתקן היא לא הכי נוחה לשימוש אבל עושה את העבודה, בנוסף זה מקשה לסדר את התיקיות איך שבא לכם כי הקבצים המוצפנים נכנסים לתיקייה נפרדת.
  דרך אגב, תוכנת ההצפנה מתאימה לכל סוגי הדיסק-און-קי של סאנדיסק.
  בסך הכל אני נהנה מהמוצר ולא מתחרט בכלל על הקנייה.