סמסונג (Samsung) העלתה היום את אפליקציית S Note לחנות האפליקציות של גוגל, הפליי סטור (Play Store), אולם מה שמיוחד הפעם כי עד כה היא הייתה זמינה עד כה למשתמשי מכשירי ה-Galaxy Note של החברה בלבד, וכעת (כמעט) כל אחד יכול להוריד ולהתקין אותה.

מדובר על האפליקציה המובנית של סמסונג המגיעה מותקנת על מכשירי הנוט השונים, ומיועדת בעיקר לשימושים עם עט הסטילוס S Pen שמגיע עם המכשיר. בין הפיצ'רים שהיא מציעה אפשר למנות כתיבה של פתקים ותזכורות בכתיב יד חופשי עם הסטילוס או עם האצבע, הכנסה של טבלאות, איורים, תמונות והערכות עם רקעים מותאמים, חיפושי טקסט בכתב יד או בהקלדה, פתיחת קבצי PDF ועוד.

יחד עם זאת, גורמים מעריכים שהסיבה שסמסונג החליטה להפריד את האפליקציה ממערכת ההפעלה של המכשיר, ולהתייחס אליה כמו כל אפליקציה מותקנת אחרת, משום שכך קל יותר לעדכן אותה. כשהאפליקציה הייתה מובנית במערכת ההפעלה בלבד, סמסונג הייתה צריכה לשלוח עדכוני OTA למערכת כולה ואילו כעת, העדכונים יכולים להגיע למשתמש דרך החנות כפי שכל אפליקציה מסוגלת לעדכן את עצמה.

למרות שלא חייבים את עט הסטילוס כדי להשתמש בה ולא חייבים מכשיר של סמסונג, האפליקציה בכל זאת לא מתאימה לכל מכשיר וכרגע היא מוגבלת להורדה באזורים מסוימים בלבד ולא בישראל. אם אתם בכל זאת רוצים לנסות, אפשר להתקין באופן מאולץ את ה-APK כאן.

 • RuR

  זה לא עובד לי על אנדרואיד 6.

 • azr_nec

  הורדתי, התקנתי על ה- OnePlus One שלי. האפליקצייה לא עובדת!!

 • Ghost Rider

  יופי רק חסר שבנוט 5 שלי יהיה אופציה של שעון שדולק תמיד כמו בגלקסי 7 וזהו. למה הם לא עשו את זה איזה מנוולים!

 • עזרא

  שיתנו לכולם להוריד את נגן המוזיקה שלהם, לדעתי הכי נוח שיש

  • Yossi Cohen

   שמעת על PowerAmp
   shuttle music player (נוח במיוחד)
   nexmusic player? (די זהה לשאטל)
   הראשון עם האיכות שמע הכי טובה השניים האחרים סופר נוחים ובחינם.
   Rocket music player גם נהיה חמוד מאז העיצוב החדש.

   • עזרא

    מכיר את כל מה שציינת ובכל אחד מהם השתמשתי ולא נוחים לי. Poweramp הכי נוח אבל עולה כסף. Shuttle לא קורא תקיות (רק הגרסה בתשלום) ו nexmusic קורא אותן לא בצורה שנוח לעבור בין תקיות.
    הנגן Rocket בין הכי לא נוחים שהשתמשתי בהם, אולי זה השתנה לא יודע.
    אני משתמש כרגע בשני נגנים Pulsar ו Stellio נחמדים סך הכל אבל לא מושלמים

 • Osher Abergel

  תוסיפו גם שהיא זמינה רק למכשירים המריצים את אנדרואיד 6.0 ומעלה…

 • עמרי

  האפליקציה הזאת היא לא רק למכשירי הנוט, גם לסדרת הs ויצא לי די הרבה להשתמש באפליקציה הזאת בs6 שלי ויש שם הרבה אפשרויות וזה מאוד נוח