חשבתם שה'גלקסי נוט 2' גדול? חשבו שוב. על-פי האתר SamMobile אשר היה די מדוייק בהדלפות שלו בעבר חושף כי סמסונג מתכוונת להשיק קו מוצרים בשם 'גלקסי מגה' (Galaxy Mega), פאבלטים אשר יגיעו עד לגודל של 6.3 אינצ'.

המקור הדליף לאתר כי הענקית הקוריאנית מתכוונת להשיק שני מכשירי הפאבלט חדשים – ה-GT I9152 וה-GT I9200 אשר יגיעו עם מסך גדול במיוחד, בגודל של 5.8-אינצ' ו-6.3 אינצ', בהתאמה. המכשירים יזכו לשם 'גלקסי מגה' וזאת על-מנת לבדל אותם מקו מוצרי ה'גלקסי נוט'. על-פי המקור הכרזה על המכשירים צפוייה להתרחש בסוף מאי או לקראת אמצע יוני.

השמועה אודות המכשירים החדשים לא חסרת בסיס לחלוטין ולמעשה מסתדרת מצויין עם השערות שעלו בהשקה של ה'גלקסי אס-4' או יותר נכון בהצגת האביזרים הנלווים של ה'אס-4' – סמסונג הציגה בקר שליטה בטכנולוגיית בלוטות' אשר יכול לאחוז במכשירים בעלי מסך בגודל שמתחיל מ-4-אינצ' ועד 6.3 אינצ'.

גלקסי טאב משודרג
באותו נושא, האתר SamMobile הביא תמונות ראשונות לדבריו של הגלקסי נוט 3. התמונות מציגות את מראה הטאבלט אשר דומה לגלקסי נוט טאבלט החדש, אולם הכפתור המרכזי עבר דווקא לתחתית המסך במצב רוחבי. המפרט משודרג כמובן הכולל מעבד החדש 8 ליבות Exynis 5410 1.6GHz, מסך 10 אינצ' ברזולוציה של 2560×1600 מסוג SuperAMOLED, מצלמה 8 מגה פיקסל עם צילום וידאו HD וזיכרון 2 ג'יגה.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.