לפני זמן לא רב, השעון היה מככב בסרטים וסדרות האקשן כגאדג’ט כל יכול. הוא שימש את ‘ג’יימס בונד’ לשגר כלי נשק מתוחכמים, את נייט ב‘אביר על גלגלים’ לקרוא למכונית (KITT) ואת ‘חוש-חש הבלש’ להפעיל את הגאדג’טים המגניבים שלו.

לשעון היסטוריה רבה על מסך הטלוויזיה שלנו, וכך סמסונג בחרה להציג את ה-Galaxy Gear, השעון החכם החדש שלה בפרסומת נוסטלגית המציגה את האבולוציה הארוכה של השעונים החכמים. בפרסומת מוצגים שלל שעונים יחודיים וקולות רקע מסרטים וסדרות מוכרות המזכירים לנו כמה השעון היה הדבר המרכזי.

http://www.youtube.com/watch?v=f2AjPfHTIS4

בפרסומת נוספת מציגה סמסונג את הטכנולוגיה העתידנית שכולנו רצינו ואת רעיון השעון שמדברים אליו שאיכשהו נעלם קצת עם הזמן. ללא ספק בעבר השעון החכם היה דבר מגניב ומרגש, האם גם היום?

http://www.youtube.com/watch?v=B3qeJKax2CU

Galaxy Gear פועל בתקשורת Bluetooth ומתחבר ישירות למכשיר הטלפון. הוא מסוגל לבצע מגוון פעולות שונות כמו לענות לשיחה, להפעיל אפליקציות מותאמות, להתעדכן ברשתות החברתיות ועוד. הוא מצויד במסך מגע 1.63 אינצ' ורץ על מעבד מעבד 800MHz עם זיכרון 512 מגה בייט, אחסון 4 ג’יגה בייט וסוללה בהספק של 315mAh המספיקה ליום שלם של עבודה. הוא צפוי להגיע לישראל כבר החודש יחד עם מכשיר ה-Galaxy Note 3.

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.
 • Pinhas

  מה לגבי קרינה…

 • איתה

  איך זו העתקה בדיוק? אפשר באותה מידה להגיד שאפל העתיקה מ at

 • מאור

  עצוב כמה הם חסרי יצירתיות, מועתק לחלוטין מהפרסומת של אפל ב2007:
  http://www.youtube.com/watch?v=uHA3mg_xuM4

  • נתן

   זה העולם של סאמסטנג.
   אצלה העיקרון הוא להיות נוכח, אבל לא להיות הטוב ואכותי לאורך זמן.
   לעומת,חברת אפל שעד היום תומכת ומוציאה עדכונים למוצרים היחסית ישנים.
   וחבל שרבים מסתכלים לכיוון סאמסונג ומצפים לראות מוצר איכותי. הם פשוט לא מבינים שתרבות של מוצר המוגמר של סאמסונג לא משתווא ולא תשתווא למוצרי אפל שרובם הצליחו, התפתחו ולא הוזנחו

   • erez

    yeah, tell that to all the iphone 4s owners that updated to ios7.
    they are all complaining that their phone has turn into a slow piece of junk