הידיעה הזו יכולה לעניין אנשים שחושבים שמסך טלוויזיה שחור וענק בסלון מכער אותו והורס את האווירה. סמסונג (Samsung) השיקה מסך טלוויזיה חדש בשם The Frame אשר נראה ומתנהג כמו ציור אמנות טיפוסי שאפשר לתלות על הקיר.

מדובר על מסך חכם שאחד ממצבי העבודה שלו הוא 'מצב אמנות' שפעיל כשהמסך עצמו כבוי. במצב זה המסך מקרין תמונת אמנות כשומר מסך. בשילוב עם שוליים שנראים כמו מסגרת של תמונה, התוצאה המתקבלת נראית כמו עבודת אמנות לכל דבר ועניין – למרות שהיא דיגיטלית. המסך מכיל יותר מ-100 תמונות כאלו ב-10 קטגוריות שונות כמו נופים, ארכיטקטורה, חיי טבע, וכדומה.

גם צבע השוליים ניתן לשינוי ולהתאמה עם תמונות האמנות המשתנות, או לשאר האווירה בבית. בנוסף, הרווח בין המסך לקיר הוא מצומצם במיוחד כדי שיתפקד ממש כמו תמונה, בשילוב עם מצב הכבלים הבלתי נראים החדש של סמסונג. יחד עם זאת, קיימת אפשרות להתאים את הטלוויזיה למצב שבו היא עומדת על שידה או שולחן, יחד עם מעמד תואם.

סמסונג לא פירטה את מחיר המסך החדש, אך ציינה כי הוא יהיה זמין לרכישה מאוחר יותר באביב. בהתחשב בכך שהחברה שכרה את שירותיו של המעצב השבדי איב בכר כדי לעזור ולעצב אותו, סביר להניח שמדובר במחיר שלא ייפול מיצירת אמנות אמיתית.