סמסונג הכריזה בחודש שעבר על ה-Samsung Z, המכשיר הראשון שהבטיח להביא את מערכת ה-Tizen הכל כך מדוברת בשנתיים האחרונות, אך נראה כי גם זה לא יקרה בקרוב.

WSJ מדווח כי סמסונג החליטה לדחות את השקת ה-Samsung Z, אשר במקור היה אמור להימכר ברוסיה ברבעון השלישי של השנה. החברה לא סיפקה סיבה מדיוקת לדחייה אולם ככל הנראה מדובר בתיקונים ושיפורים של מערכת ההפעלה.

אבל זה לא המקרה היחיד בו נרשם דחייה למערכת. בחודש ינואר האחרון הודיעה עניקת התקשורת הסינית NTT DoCoMo כי גם היא תדחה את השקת מכשיר ה-Tizen הראשון שלה בשוק ואמרה כי היא לא מאמינה שהשוק בשל כעת למערכת הפעלה נוספת.

לצד כל אלו, סמסונג הכריזה בחודש פברואר האחרון על סדרת שעוני ה-Gear 2 החדשה, אשר שם בשקט בשקט הפתיעה סמסונג והציגה את מערכת Tizen לראשונה על מכשירים ניידים. צעד שגרר נזיפה מצד גוגל בפגישה של בכירי החברות החודש.

בינתיים נראה כי סמסונג לא מצליחה להוציא אל הפועל את התחליף שלה למערכת האנדרואיד, צעד שלא ברור כיצד יתקבל בשוק והאם הוא אכן יהיה מסוגל להביא לסמסונג הצלחה בכיוון חדש.

שתף:
-פרסומת-
אוהב גאדג'טים, אוהב טלפונים, אוהב טכנולוגיה, אבל הכי אוהב את החתול שלו שלא ממש אוהב אותו.
 • Galaxy

  גם לדעתי זה מכשיר מיותר כי הוא מציע
  ממשק דומה לאנדרואיד -אותה צורה וסידור-
  יש מסכי בית מאוד דומים עם הרבה
  אלמנטים עיצוביים ממשק הטאצ'וויז של אנדרואיד
  וגם התפריט מאוד דומה -אותם אייקונים ווידגי'טים
  ואנדרואיד בגירסאות האחרונות מאוד מהירה
  והמכשיר הנוכחי עם טייזן מגיע עם מפרט
  חלש יחסית ולדעתי גלקסי נוט 4 או גלקסי S5
  עדיפים .אני באמת לא מבין מה ההבדל .
  מה אין באנדרואיד שיש בטייזן.ולדעתי טייזן
  עדיין לא בשלה ואין לה משהו חדש להציע-זה סתם שטויות.
  על מה היה פרויקט כל כך ענק .אין פה שום מהפך -איזה חיקוי של אנדרואיד והמכשיר הכל כך נודע שהיו עליו שמועות שנה שלמה סתם מכשיר עלוב .כל בן אדם עם תואר בהינדוס תוכנה וחומרה היה מכין את המכשיר עם המערכת בחצי שנה או טיפה יותר -ממש שטויות וטייזן בשעונים החכמים דומה ל ios רק עם עיצוב אייקונים אחר ומשעמם

 • הם מציאים מכשיר עם אותה חווית משתמש כמו אנדרואיד, רק בלי חנות עם הרבה אפליקציות…
  למה שאנשים יקנו את זה?