אמש (ו') הושקו בארה"ב ובמקומות נוספים בעולם זוג המכשירים החדשים של סמסונג (Samsung), ה-Galaxy S8 ו-S8 Plus. יחד עם ההשקה מתברר כי החברה עבדה עם גוגל (Google) כדי להחליף את יישום המוזיקה המובנה שלה.

מעתה, מכשירי סמסונג ובראשם ה-S8, לא יגיעו עוד עם יישום המוזיקה המובנה ובמקומו סמסונג תספק את Google Play Music, נגן המוזיקה של גוגל. לא מדובר רק בנגן שירים, אלא בפלטפורמה שלמה אשר משלבת כידוע גם גישה לספריית מוזיקה ענקית בתשלום וכן גם באחסון חינמי בענן של עד 50,000 שירים. הבונוס למשתמשי סמסונג הוא הגדלת המגבלה ל-100,000 שירים.

עם השותפות החדשה, סמסונג תחל בהחלפה הדרגתית של יישום המוזיקה המובנה שלה בכל המכשירים ל-Play Music. זה כולל גם את הטאבלטים שלה, וכל המכשירים האחרונים. היישום גם יגיע עם מנוי חינם למשך 3 חודשים לשירות הפרימיום של Google Music, אשר מתחרה ישירות בשירותי המוזיקה Spotify, Apple Music ואחרים.

מלבד זאת, גוגל הבטיחה כי השירות יפעל עם העוזרת החדשה של סמסונג, ביקסבי (Bixby), בזמן השקתה המאוחרת בחודשי הקיץ הקרובים. זה אומר כי המשתמש יוכל לבקש מהעוזרת לנגן שיר של אמן מסוים, או לבקש להאזין לסגנון מוזיקה להנאתו.

השותפות עם גוגל מגיעה לאחר שסמסונג החליטה לצאת מעסקי המוזיקה אשתקד, עם סגירת שירות Milk Music שלא הצליח בקרב המשתמשים בארה"ב. בישראל יש לציין כי שירות האחסון החינמי של Google Music כמו גם ספריית השירים בתשלום – אינם זמינים באופן רשמי.

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.
 • Yossi Cohen

  גם ככה אני מתקין על כל טלפון שלי PowerAmp איכות הסאונד ויכולת הכיוונון פשוט שמה כל נגן אחר בכיס הקטן. הממשק היה בעבר טיפה מסורבל אבל עכשיו בגרסא החדשה(בטא) הוא נוח מאוד.

 • LineOS for exynos!

  הלוואי שגם יחליפו את touchWiz ב Google edition……
  הם ימכרו הרבה יותר ממהלך כזה

 • Or

  הנגן של סמסונג הכי טוב!! זה של גוגל לא נוח בכלל

 • Liron

  אין מה להילחץ, אפשרי פשוט להתקין את הנגן של סמסונג דרך Galaxy Apps או APK.
  השאלה אם הם ימשיכו לפתח אותו.

 • הנגן של סמסונג הוא הרבה יותר טוב מgoogle play music, מהלך גרוע.

 • יוסף

  למה ככה סמסןנג

 • עזרא

  כבר בגלקסי 7 הם החליפו את הנגן המובנה שלהם ושמו את הנגן הגרוע בתבל של גוגל שלא נוח בעליל. הנגן של סמסונג הרבה יותר נוח לשימוש ועם אפשרויות בסיסיות שאין בנגן של גוגל כמו תצוגה לפי תיקיות.

  • יוסף

   על הפנים

  • ‫אביאסף פנש‬‎

   לא נכון. ישצםי גלקסי 7 והמובנה שלי זה של סמסונג

   • עזרא

    גם לי יש 7 ואני הייתי צריך להוריד את הנגן מהחנות של סמסונג