לסמסונג (Samsung) יש אמנם שבבים מתוצרתה, אך ישנם דיווחים בחודשים האחרונים כי החברה תציע בקרוב מכשירים המשתמשים בשבב של מדיה-טק (MediaTek). כעת התקבל אישור רשמי על ידי בכיר החברה כי השניים עובדים בשיתוף פעולה, זאת לאחר שבחודש מרץ אשתקד נחשפו מגעים ראשוניים בין היצרניות.

מנכ"ל מדיה-טק, צאי מינג-קאי (Tsai Ming-kai), השתתף בכנס טכנולוגי ונשאל אודות פרשת הסוללות התקולות של Galaxy Note 7. בתגובה מינג-קאי השיב כי אינו מתכוון להגיב בנושא וזאת משום "שסמסונג היא לקוחת החברה". זו הפעם הראשונה בה בכיר החברה מתבטא בנושא ומאשר כי הם ביחסים עסקיים עם סמסונג, אם כי הוא לא ציין על אלו רכיבים הם עובדים יחד.

סמסונג משתמשת כיום במכשיריה בשבבי Exynos מתוצרתה וכן בשבבי קוואלקום (Qualcomm) למכשירי שוק הביניים. על פי ההשערות, סמסונג מעוניינת להקדיש את מירב המאמצים לקידום שבבי ה-Exynos תוך השלמת הפער לשוק הביניים ומטה בעזרת שבבי MediaTek, לצד הוזלת העלויות. כך גם סמסונג תוכל להתחרות בשוק הנמוך אשר נשלט על ידי היצרניות הסיניות.

שתף:
-פרסומת-
מתעניין במגוון תחומי הטכנולוגיה, ונמצא פה במטרה לספק את הידיעות המעניינות ביותר בארץ ובעולם. בשלוש השנים האחרונות משתמש ב-Nexus 5 שלא ממהר להציג סימני תשישות, וממתין עד שיוכרז היורש הראוי.
 • azr_nec

  ("התנכלה להם")

 • iphone1000 (אפל שולטת !)

  נשמע מעניין

 • ראובן המלאך-חבר כמו אח

  הם לא יתפוצצו כי החברה שהם עבדו איתה כדי ליצור את הסוללה התנקלה בהם בכוונה כי אפל שילמו להם שוחד.
  עכשיו הם לא עובדים איתם יותר.

  • אפל

   שקר

 • מדייה טק

  העיקר שהטלפונים לא יתפוצצו