השמועות על מכשיר המיני לגלקסי אס 3 היו נכונות. סמסונג הודיעה כי מחר, ה-11 לאוקטובר תחשוף החברה מכשיר חדש בגודל 4 אינצ’ כגרסה מוקטנת למכשיר הגלקסי אס 3.

השמועות עוד החלו מוקדם יותר כאשר החברה הפיצה הזמנה בה היא תכריז על “משהו קטן שיהיה גדול”, ובהתחשב בפופולריות של הגלקסי אס 3, לא היה קשה לנחש. ההכרזה תתקיים בגרמניה מחר והמכשיר יוצג על ידי נשיא חטיבת המובייל, ג’יי קיי שין. שין  הוסיף כי לא מדובר במכשיר חלש או במכשיר ביניים, אם כי יותר מכשיר אנדרואיד חזק רק עם מסך קטן יותר.

ככל הנראה, בסמסונג רוצים לפנות לקהל היעד אשר מעוניין במכשיר חדיש אך עם מסך בגודל סביר יותר שיותאם לכלל האוכלוסיה, שכן לרוב מכשירי high-end מגיעים עם מסך גדול מימדים שלא כולם עדיין התרגלו לרעיון. במקביל סמסונג מעוניינת גם לתת מענה ואלטרנטיבה לאייפון 5 שהושק לאחרונה, ולקסום לקהל שמחפש מכשיר חזק בגודל אופטימלי..

עדכון: המכשיר דלף מוקדם מהצפוי בתמונה ראשונה (בצד שמאל). על פי הדיווח מאתר Mobile Geeks, מדובר במכשיר הזהה לגקלסי אס 3 אשר קיבל את השם הלא מפתיע Galaxy S III Mini ומספר דגם GT-i8190. המפרט כולל מסך 4 אינצ’ מסוג AMOLED ללא הפלוס, מעבד כפול ליבה 1GHz, זיכרון 1GB RAM, אחסון 16GB, כרטיס זיכרון microSD, מצלה 5 מגה פיקסל, NFC וסוללה 1,500mAh.

למרות שהפרטים עדיין לא סופיים, אפשר לומר כי אכן מדובר במפרט חזק. נמתין למחר לחשיפה הסופית.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.