נראה כי תערוכת ה-Mobile World Congress שתתחיל ב-22 בפברואר, מושכת לעברה עוד ועוד שמועות ברצף בלתי פוסק. אחד המכשירים (או ליתר דיוק שני המכשירים או יותר) שגרפו את מרבית השמועות הוא ספינת הדגל החדשה של סמסונג (Samsung), ה-Galaxy S7 וה-S7 Edge. המכשירים החדשים אמנם צפויים להיראות דומים לזוג קודמיהם, אך ברשת השמועות והדיווחים אינם מפסיקים לזרום. ובניהם גם הדיווח הבא.

לפי מידע חדש שהתקבל מכון התקנים האינדונזי, בשלב הראשון סמסונג תשיק שני דגמי טלפונים חכמים: SM-G930 וה-SM-G935, שהם ככל הנראה דגמי ה-Galaxy S7 וה-S7 Edge. ניתן להסיק כך משום ששמות דגמי ה-S6 וה-S6 Edge הם SM-G920 וSM-G925 בהתאמה וכי אלו החדשים הם ממשיכי דרכם.

בנוסף על המידע בנוגע לשני מכשירי הדגל החדשים, נחשפו פרטים מתוך ה-FCC על שני כיסויים עבורם, האמורים להיות "חכמים" (LED view cover). הם יספקו מידע נחוץ כמו שעה, תאריך ועוד זאת כאשר הכיסוי סגור.

המידע החדש מצטרף לשמועות שכבר הופצו בעבר על המכשיר החדש, כמו תמונות המכשיר ומפרטו הצפוי לכלול: מסך 5.1 אינץ' ברזולוציית (2K (2650X1440, מעבד מתומן ליבות Exynos 8890 מבית סמסונג או Snapdragon 820 מבית קוואלקום, זיכרון RAM בנפח 4GB, מצלמת 20 מגה פיקסל עם צילום וידאו ב-4K, מצלמה קדמית 8 מגה פיקסל, חיישן טביעות אצבע, Force Touch, וסוללת 3500mAh.

 • Samsung Galaxy Note 4

  מצלמת 20 מגה פיקסל או 12 מגה פיקסל עם שינויים במפתח צמצם?

  • נתנאל

   אכן השתנה לf/1.7, על פי השמועות…, בזמן שבS6 יש f/1.9.

   • Samsung Galaxy Note 4

    על זה שמעתי,השאלה היא איזו שמועה נכונה?

 • Matanh Haz

  מפרט מדהים. מחכה להכרזה

 • מה עם הסוללה? כנראה הייתה טעות בדיווח, רק בחלום תהיה סוללה של 3500mAh. מקסימום של 2800mAh. וזה במקרה הטוב

  • נתנאל

   ממש לא טעות, קח את הS6 Active לדוגמא, עם אותה קיבולת סוללה בדיוק כמו בשמועה על הS7.
   כנראה הם באמת הולכים להפתיע עם טלפון מנצח, כל פעם הם מפתיעים מחדש והפעם אני חושב שיהיה שווה לקנות מכשיר של סמסונג יותר מתמיד (SG-S7).