Galaxy Note 7 גלקסי נוט 7

האם פרשת הסוללה המתפוצצת של Galaxy Note7 (גלקסי נוט 7) קרובה לסיומה? סמסונג (Samsung) הודיעה בסוף השבוע כי תחזיר לחנויות בסיאול שבדרום קוריאה את המכשיר החל מעוד כשבוע וחצי, ב-28 בספטמבר. זה יקרה מהר יחסית לאחר ה-Recall המסיבי עליו הכריזה בתחילת החודש בעשרה שווקים בינלאומיים, ביניהם ארצות הברית בה הוחלפו כבר 130 אלף מכשירים.

כזכור, הפרשה התחילה בשלהי אוגוסט כאשר סמסונג החלה לקבל עוד ועוד דיווחים על כך שמכשיר הדגל החדש שלה עולה באש במהלך ההטענה. במדינתו של הדוד סם בלבד דווח על 92 מקרים, מהם 26 מהמכשירים עלו באש פיזית, ו-55 מהם גרמו לנזק ברכוש. החברה עצמה הודתה שמכרה 2.5 מיליון מכשירים עם סוללות תקולות, ועל כן נאלצה להחליפם. אנליסטים מעריכים כי ההחלפה עלתה לחברה לא פחות מ-5 מיליארד דולר, פלוס פגיעה רבה במוניטין ואיבוד מומנטום לאור השקת מכשירי ה-iPhone 7 (אייפון 7).

כעת מתחילה החברה להתאושש במידה מסוימת מהמכה שניחתה עליה. נציג סמסונג ציין כי המכשיר יימכר שוב בהדרגה בהתאם לשווקים הספציפיים לאחר שמספיק מכשירים תקולים יוחלפו, כאשר ב-19 בספטמבר צפוי להתחיל התהליך בדרום קוריאה, וב-21 בספטמבר בארצות הברית. המכירה עצמה של מכשירים חדשים צפויה להתחדש בתחילת אוקטובר באוסטרליה ובארצות הברית.

סמסונג גם החליפה את יצרנית הסוללות שלה בחברת Amperex Technology Limited הסינית, זאת במקום חברת הבת שלה, Samsung SDI Co Ltd, שהייתה ככל הנראה אחראית לסוללות התקולות.

שתף:
-פרסומת-
מאמין שכל מי שרוצה לדעת עליו משהו כבר גיגל אותו מזמן, זו בכל זאת המאה ה-21. הוא לא הרופא ולא קשור לשלמה.
 • moyal

  את מי זה מעניין שבדרום קוריאה ימכרו את NOTE 7 ?
  תשיגו תאריך בישראל
  כמה כתבות חסרות טעם

 • licht

  זה רק מוכיח כמה סמסונג רציני, חבל שהיא לא מייצרת מכשיר נקסוס

 • licht

  יפה שלעומת LG הם לוקחים אחריות על הבעיות שלהם

 • Avi Ashkenazi

  אני אמתין לנוט 7. תמיד היו בעיות סוללה בהרבה חברות. מעט פרופורציות בבקשה.

 • גלקסי S7

  לא צופה לו הצלחה גדולה

 • itamar4444

  אם הם באמת רוצים לשקם את עצמם שישיקו את הדגם של ה-6 גיגה ram ו-128GB אחסון. זה יוכל להחזיר את ההתלהבות של הצרכנים. היה טוב אם היה אפשר גם sd821 אבל כנראה שאין להם דגם מוכן כזה

  • עמרי

   נראה לי בגלל שאולי הם שומרים את זה לs8

   • itamar4444

    כדאי להשכיח את הסיפור לפני ההוצאה של מכשיר דגל. לs8 יהיה הרבה יתרונות משל עצמו כמו מעבד חזק בהרבה וחסכוני יותר של 10nm מצלמה כפולה.

  • כן.. לא משנה איזה שיפור במפרט יהיה, הרבה לא ירצו לקנות את הNote7.
   נקווה שהם יפציצו עם ה8 =]

   • itamar4444

    אני לא לגמרי בטוח. זה יכול לעורר התלהבות מחודשת ולהציל במשהו את התדמית והמכירות. ואולי אנשים שרצו מראש לקנות כן יחליטו לקנות. ומי שקנה והחליט לא לקחת את הכסף חזרה ירגיש שקיבל פיצוי הוגן (לא מדבר על מי שממש התלקח לו המכשיר הוא כנראה מקרה אבוד :))

    • מי התלקח לו הטלפון נראה לי לסמסונג הוא לא יתקרב בשנה הקרובה חחח
     אבל רוב האנשים לא ממש מוודאים שהבעיה נפתרה, הם פשוט אומרים "שמעתי שהוא מפוצץ וזה מסוכן, אותו אני לא יקנה" לא משנה מה תגיד, הם ידבקו בדעה שלהם..

     • itamar4444

      מי שהתלקח לו לא יתקרב נראה לי בחיים 😉 מזל בשבילה שזה רק כמה עשרות . בקשר לשאר אתה צודק ודווקא בגלל זה צריך ליצר כותרת. כמו "נוט 7 חוזר בגרסה משודרגת" או אפילו לשנות שם לנוט 7 פרו/פלוס/נאו/חרטה כלשהי. זה ייתן לה הזדמנות לסיקור חיובי. וגם יעודד אנשים שעוד לא החזירו להחליף ולמנוע עוד פגיעות תדמית מעוד סיפורי זוועה. וגם נותן להם תמורה ופיצוי על כל עגמת הנפש. מה גם שהדגם הזה באמת נותן מפרט מפתה שאפשר היום למצוא רק בחברות סיניות (ובצדק או שלא בצדק יש עדיין שנרתעים מסיניות)
      לדעתי הרבה מבינים יזילו ריר על מפרט כזה וישכחו לגמרי את כל 🔥🔥💣💣💥💥💀