ימים ספורים לאחר שחשפה את מכשיר הדגל החדש שלה שיושק בחודש אפריל ואת מוצריה הלבישים החדשים בדמות שעון ה- Gear 2 והרצועה הספורטיבית החכמה Gear Fit, מציגה ענקית הטכנולוגיה מדרום קוריאה את יתרונותיהם של המוצרים בסרטון וידאו חדש אותו שחררה.

בסרטונים אותם העלתה סמסונג לערוץ היוטיוב שלה, נראים המכשירים החדשים בשלל וריאציות שונות המלוות בהסבר מעמיק לגבי כל אחת מהפונקציות והטכנולוגיות החדשות ששולבו במוצרים.

דגל- כמו שדגל צריך להיות?

אין ספק שסמסונג רוצה לקדם ולמנף את מכשיר הדגל החדש שלה כחודש לפני ההשקה הרשמית. בסרטון שעל פניו נראה כעשוי היטב, מוצג המכשיר במספר מצבים שונים תוך כדי הסבר על הפונקציות החדשות אותן טומן המכשיר בחובו. בסרטון, שאורכו כשלוש וחצי דקות, בחרה להדגיש את המצלמה החדשנית המלווה את המכשיר החדש, המלווה בהסבר מדויק על כל אפשרויותיו. בנוסף, דואגת סמסונג להדגיש בפני משתמשיה את חשיבותו של קורא טביעת האצבע המוטמע בחלקו התחתון של המכשיר, כמו גם הסבר מדוייק על חיישן הדופק הקיים בגבו, ואפשרות מצב החיסכון בסוללה, שלטענתה של סמסונג- יספיק לכ-24 שעות נוספות מרגע הפעלתה.

הכל תלוי בתזמון

את צמד השעונים החכמים החדשים שגנבו את תשומת ליבם של העוברים ושבים בכנס ה-MWC, בחרה סמסונג להציג בצורה קצת יוצאת דופן מהרגיל. בסרטון שאורכו גם הוא כשלוש וחלקו הראשון מוקדש לשעון ה-Gear 2, בחרה לתת דגש על החומרים האיכותיים ממנו עשוי, תוך כדי הסבר מדוייק על תפקודו ומטרתו. בנוסף, בחרה להראות בסרטון כיצד השעון החכם ישתלב ויסתנכרן עם מכשיר הדגל החדש, לרבות קריאת הודעות, קבלת התראות מהרשתות החברתיות ועוד שלל אפשרויות אותן מציע השעון. בחלקו השני של הסרטון המוקדש לצמיד ה-Gear Fit הספורטיבי, בחרה סמסונג לתת דגש דווקא על אופציית ניטור הפעילות הספורטיבית, כמו גם אפשרותו של הצמיד להתריא בפני לובשו על שינויים ברמת הדופק או בלחץ הדם.

השתכנעתם?

שתף:
-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.
 • חפצקה מנשקה

  פצצצצצצצצצצצצה אטומית במידה ש : מדידות הדופק מדוייקות ו/או אין הפרעות ממכשירי הכושר . מתפללים שהמחיר יהיה זהה לחול .

  • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

   ישנם היום טכנולגיות לבישות זולות וטובות[ אני אישית רכשתי מד דופק לריצה (מולבש על החזה בזמן הריצה) העובד על טכנו' BLE (נרכש ב-DX). העלות הינה כ35$ מוצר מצויין ואמין.
   לצורך ההשוואה המוצר הזה עולה בארץ כ-400 ש"ח

 • מקס

  שיחקו אותה הישתכנעתי

 • עידן (: (טמטום בכל מקום)

  אני ממש אוהב את הFEAR FIT ולדעתי אם הוא יהיה זול יחסית אז לסמסונג יש כאן קלף מנצח בשרוול!
  הוא פשוט נוח וקטן ויפה,עוזר ולא צריך שעון גדול וסתם מסורבל.
  אמן שהצמיד יהיה זול כי ברגע שיצא אני אקנה אותו!!

 • Samsung lovers

  וואי וואי הולכת להיות שנה טובה…גם אם זה 2gb ram ו hd amoled ולא 2k אבל זה גם טוב ויפה

 • רועי

  מרגיש לי אפל לכמה רגעים

 • יאיר

  אני לא מבין איך אפשר להשתמש ב-Gear fit כששמים אותו על היד