הממשק הוותיק של סמסונג (Samsung) הולך לעבור מהפך קטן. לפי הדיווח, סמסונג הולכת להוסיף יכולת של ערכות נושא (Themes) עבור משתמשיה, כך שבקרוב יהיה ניתן להחליף עיצוב, אייקונים, רקע ועוד בלחיצת כפתור.

הממשק של סמסונג הוא אחד המוכרים מבין מכשירי האנדרואיד ובאופן טבעי חלק מבעלי המכשירים עוברים בדור חדש למכשיר מתחרה גם כדי להתרענן ולהתחדש בעיצוב בממשק המשתמש, שהשתנה אמנם יחד עם ה-Galaxy S5 אך הקונספט נותר דומה.

בתמונה שהודלפה ניתן לראות יישום חדש מבין היישומים המותקנים הנקרא Themes, ואילו בתמונה נוספת רואים כבר כיצד הממשק השתנה, כולל האייקונים השונים וכן הגלריה ממנה נוכל לבחור את העיצובים השונים.

יש לציין כי התמונות שהודלפו בתחילת השבוע נחשדו כמזויפות בשל טשטושם, אולם הפעם ניתן להתרשם כי מדובר בתמונות מקוריות. אז מה אתם אומרים על התוספת החביבה הזו למכשירי הגלקסי?

שתף:
-פרסומת-
אוהב גאדג'טים, אוהב טלפונים, אוהב טכנולוגיה, אבל הכי אוהב את החתול שלו שלא ממש אוהב אותו.
 • Asaf Moraz

  נחמד מאוד ורצוי שיהיה קיים בכל ממשק ובכל פלטפורמה עלי אדמות, לא רק על טאצ'ויז. עם זאת, במכשיר עם רוט ובמכשיר בלי רוט (באמצעות לאנצ'ר), ניתן כבר עכשיו ובקלות להחליף ערכות נושא.

  • Stav Dor

   הוספת הפיצ'ר לשינוי וקיסטום ערכות נושא לממשק, יכולה לעשות רק טוב ולהוסיף יתרונות לממשק עצמו ובכך להוסיף לו חיים ויותר עניין

   • Asaf Moraz

    ברור לי לגמרי. רק ציינתי שיש אפשרות לעשות זאת גם בלי הטובות של סמסונג אם כי בכל זאת מדובר בצעד מבורך שלא תבין לא נכון 😉