בהזמנה שנשלחה היום, סמסונג הודיעה על אירוע לעיתונות שבו היא צפויה להשיק את מכשיר ה-Galaxy S6 החדש בישראל. ההשקה תתרחש ב-13 לאפריל, שלושה ימים לאחר ההשקה המתוכננת מעבר לים, וכפי הניתן לראות מהזמנה, יושק ה-Galaxy S6 (גלקסי אס 6) לצד ה-Galaxy S6 Edge (גלקסי אס 6 אדג').

את המכשירים החדשים הציגה סמסונג בכנס המובייל השנתי שהתקיים בתחילת החודש בברצלונה וחשפה עיצוב חדש שכולו מיוצר מאלומיניום לצד דגם נוסף עם מסך גולש לשני הצדדים ולראשונה – ללא אפשרות להחלפת סוללה או הוספת כרטיס זיכרון.

ברשת כבר הספיקו לבחון את המכשירים החדשים, כולל להטיח את ה-S6 Edge על הרצפה, לבחון את איכות המצלמה, לראות את הרכיבים הפנימיים ולבדוק האם זה פשוט לפרק ולהחליף את הסוללה. אנחנו בעצמנו סקרנו את המכשיר לראשונה וגם ביצענו השוואת ביצועים מול One M9 ו-G Flex 2.

ישנן הערכות כי מחירו של ה-Galaxy S6 יעמוד סביב 3,800 שקל ואילו דגם ה-Edge יעמוד על כ-1,000 שקל יותר. את כל הפרטים והמחירים הסופיים נדע בעת השקת המכשיר בישראל ואנחנו נהיה שם כדי לדווח.

עדכון: אורנג' פתחה הזמנה מוקדמת לשני המכשירים ומציעה עד 1,500 שקל למחזירים מכשיר ישן לכל החברות ומטען אלחוטי במתנה למאה המזמינים הראשונים, המחיר עדיין חסוי.

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.
 • ?

  היום ראיתי אותו בבאג
  מה נסגר איתכםם??

  • איתי מקמל

   אין סיכוי, לא מכשיר פעיל ולא למכירה

 • דולב

  כבר נרשמתי להזמנה המוקדמת הם אמרו לי שזה מגיע ב 14.4

 • רן

  "מציעה עד 1,500 שקל למחזירים מכשיר ישן" באמת תודה….
  אם אני אציע את המכשיר שלי בכמה שאורנג מוכנה לתת לי + 500ש"ח אני אקבל עשרות טלפונים מאנשים שרוצים לקנות.
  סליחה, אבל לדעתי אידיוט מי שמוכר לאורנג' את הפלאפון שלו !