כשבועיים לפני השקת צמד (או יותר) מכשירי הדור הבא של אפל (Apple), יוצאת יריבתה הדרום-קוריאנית במבצע עבור משתמשי האייפון: התנסות במכשיריה החדשים ל-30 יום תמורת דולר אחד בלבד.

המבצע, שתקף לפי שעה אך ורק בארה"ב ונקרא "The Ultimate Test Drive", מציע למשתמשי האייפון לקחת לנסיעת מבחן את מכשיריה החדשים של החברה, קרי: Galaxy S6 Edge (גלקסי 6 אדג'), Galaxy S6 Edge Plus (גלקסי 6 אדג' פלוס) ואת הפאלבט החדש Galaxy Note 5 (גלקסי נוט 5), תמורת תשלום של דולר בודד לחודש שלם, זאת על מנת לנסות את המכשירים החדשים ואולי להצליח לשנות את דעתם של משתמשי האייפון לפני שהם רצים להחליף לדור החדש.

על מנת להינות מהמבצע, יצטרכו בעלי האייפון לנווט מדפדפן הספארי במכשירם (בלבד) לאתר הייעודי אותו פתחה סמסונג לצורך העניין, ולבחור את המכשיר בהם הם מעוניינים להתנסות ואת ספקית הסלולר בארה"ב לה הם משתייכים. המשתמשים יצטרכו להזין את כתובת המייל שלהם ואת מספר כרטיס האשראי לצורך חיוב הדולר. בסיום התהליך, יזינו המשתמשים את כתובתם על מנת לקבל את המכשיר החדש ישירות לביתם.

כמובן, כחלק מהמעבר על המשתמש להעביר את כל אנשי הקשר, התמונות, ההודעות ועוד למכשיר החדש ועל הדרך סמסונג מעוניינת שתנסו את היישום SmartSwitch המבצע את ההעברה בקלות. בתום ה-30 יום, על המשתמש להחזיר את המכשיר בתוך 5 ימים, וכל עוד לא נגרם לו נזק, החזרה ללא עלות נוספת אך אם כן נגרם נזק כלשהו – החל ממסך סדוק ועד טלפון שלא נדלק, ניתן לחייב את המשתמש עד עלות המכשיר – 700 עד 825 דולר.

האם המהלך אכן יסייע לסמסונג לנגוס בפלח השוק של יריבתה האמריקאית? את התשובה נזכה לראות עם פרסום הדוחות הרבעוניים של שתי החברות בסוף השנה הנוכחית.