בקשה שהוגשה ללשכת השמות המסחריים האמריקאית חושפת שסמסונג (Samsung) מתכננת שילוב של טלפון חכם/טאבלט משל עצמה, בדומה ל-Padfone של אסוס (Asus), שנותר בינתיים לפחות די ייחודי בשוק.

עם זאת, לפי התרשים שמלווה את הבקשה, יש הבדל אחד משמעותי בין שני התכנונים, הקיים לעומת זה שסמסונג מתכננת, וזה צורת הטלפון. בפתרון שמציעה סמסונג יש לטלפון מעין צורת T משונה במקצת, וזאת לעומת צורת הבר הישרה והרגילה למדי של רכיב הטלפון ב-Padfone.

הטלפון אמור להחליק לתוך חריץ מיוחד, וגם לצאת ממנו בהחלקה, וזאת בעזרת תעלות מובילות. כשהוא יהיה מחובר אליו הוא לא אמור לבלוט מגב המכשיר, כך שלכאורה זה יראה במבט ראשון כטאבלט רגיל לכל דבר ועניין.

שתף:
-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.
 • chen

  זו ידיעה די מפתיעה כיוון שבבעלותי טבלט 7" של סמסונג דגם Gt-p3100 הכולל טלפון סלולארי בנוי בתוכו.
  רכשתי את המכשיר בחנות מוכרת ומורשת בפראג צ'כיה לפני כשבועיים בעלות 992 ש'ח. יופי של מכשיר שעובד נפלא.

 • יוני

  עם הגדלים של מכשירי סמסונג אין ביקוש לטאבלטים

  • גלקסיה

   סמסונג לא המציא את הגלגל, יש סטנדרט שנתי ,שנה שעברה HTC קבע אותו אם ה4.7" של מכשיר הדגל שלה HOX
   השנה זאת היתה סוני שהתחילה את הסטנדרט הזה אם האקספריה Z בגודל 5"
   אז תפסיק לבלבל ת'מוח

  • גוסטריידר

   צודק. ואני מדבר על טאבלט לחוד וסמארטפון לחוד מייל, יוטיוב, הודעות בסמארטפון אז טאבלט מיותר הוא לא מציע כלום לאומת הסמארטפון אם כבר אז מחשב נייד במקום טאבלט.