כל שנה, לקראת הכרזת מכשיר הדגל החדש בסדרת הגלקסי אס, יוצאת סמסונג בסדרת תמונות וסרטונים האמורים להעלות את רמת המתח והציפייה בלי לתת שום פרט לגבי המכשיר. גם השנה מתכוונת סמסונג להתעלל בנו ב-10 הימים שנותרו עד להכרזה, ונראה שהרמה שבה היא עושה זאת רק יורדת משנה לשנה.

הבוקר שחררה החברה סרטון טיזר ראשון וארוך למדי – דקה ותשע-עשרה שניות, שלכל אורכו לא נראה המכשיר אפילו פעם אחת. במקום זאת, הוא מראה ילד בלונדי מעצבן בשם ג'רמי מגיע לפגישה עם שחקן המגלם את מנכ"ל סמסונג באמריקה על מנת לקבל את תפקיד השליח הסודי שישמור על המכשיר ממדליפים עד לאירוע, שייערך ביום חמישי, 14 במרץ, בניו-יורק.

ג'רמי, ששומר על ארשת כמעט-רצינית בתחילה, לא מצליח להתאפק עם כניסתה של קופסת המכשיר העצומה לחדר ומתנפל עליה תוך בקשות להציץ פנימה. המנכ"ל פותח מעט את המכסה וניתן לראות שפניהם של ג'רמי ושלו מוארות מבפנים, בסצינה שמזכירה את הסרט האגדי "ספרות זולה". אחר כך לוקח הילד את הקופסה הביתה וסוגר את החדר מכל הכיוונים – כנראה כדי לצלם סרטון Hands-on ראשון עם המכשיר בלי שאף אחד אחר יוכל לראות.

בסוף הסרטון כותבת סמסונג "המשך יבוא". בואו נקווה שההמשך יראה קצת יותר את המכשיר, וקצת פחות את ג'רמי, הילדה המעצבנת של השכנים והכלב.