סמסונג ישראל מציגה את המחשביזיה מדגם T27B750, מסך מחשב פרימיום משולב טלוויזיה עם חיבור Wi-Di, אלחוטי למחשב ללא כל צורך בכבלים.

דגם T27B750 מסדרת Series 7 HDTV החדשה משלב בתוכו פונקציונאליות של טלוויזיה ו- טיונר מובנה ) יחד עם טכנולוגיית WiDi של ®Intel.

טכנולוגיית ה- Wi di של Intel מאפשרת למשתמש לחבר את המחשב הנייד שלו (במידה והוא תומך בטכנולוגיה זו) אל המסך ללא כל כבל, ולעבוד באופן אלחוטי. צגי המחשביזיה בסדרה 7 HDTV משפרים ומעצימים את חוויית המולטימדיה של הטלפון הנייד והטאבלט עם תמיכה בטכנולוגיית MHL (Mobile High Definition Link). טכנולוגיה זו מאפשרת למכשירים תומכי MHL להשתמש בצג המחשב כתצוגה חיצונית להצגת תכנים כגון תמונות וסרטוני וידיאו, תוך ניצול היתרונות שבמסך גדול עם רמקולים מובנים.

לצג המחשב יציאת HDMI כפולה ויציאת VGA, כך שהוא מתאים לחיבור עם מכלול רב של מכשירים. כמו כן, ניתן להתחבר לרשת באופן אלחוטי מלא באמצעות התקן Wireless lan מובנה.

בדגם T27B750 מסדרת Series 7 HDTV החדשה משולבות כל הפונקציות החכמות אותן מכיר הצרכן מעולם ה- SMART TV המתקדם של סמסונג. תכונות אלו מספקות לצג המחשב ערך מוסף והופכות אותו לחלק אינטגראלי מסביבת הבית או המשרד המחוברים לרשת:

· Allshare play- שדרוג של תכונת AllShare המאפשרת שיתוף קבצים בין מכשירי מולטימדיה שונים. השדרוג מאפשר להעביר ולהזרים מולטימדיה הישר דרך ה"ענן" מכל מקום בעולם דרך חשבון סמסונג אשר מוגדר לטלוויזיה מראש, בלחיצת כפתור דרך הרשת וכוללת אפשרות הזרמת מדיה ישירות מחשבון FACEBOOK, SUGARSYNC ועוד.

· תוכן חכם- שלל אפליקציות מקומיות כגון mako , walla, ישראל היום, אורלנדו VOD ועוד. ובנוסף, אפליקציות ייעודיות לביצוע שיחות skype ,דפדפן אינטרנט ואפליקציות תוכן אישי אשר תוכננו במיוחד עבור המשפחה כרשת חברתית "משפחתית" להעברת מסרים ושמירה על קשר משפחתי און-ליין .

· שירות SMART VOD- בדומה לטלוויזיות סמסונג, גם צג המחשב מאפשר צפייה מיידית ובאיכות הטובה ביותר בסרטים, תכניות, הופעות, תכניות ילדים ועוד.

למחשביזיה T27B750 עיצוב אסימטרי ייחודי- הסטנד של הצג ממוקם בצד ימין של התצוגה במקום במרכזה, המסך נראה כמרחף מעל הסטנד הדק והתצוגה העדינה כולה נוטה בזווית אופטימאלית לצפייה.

כמו כן, גם בצג זה קיימת תכונת ה- MagicAngle החדשנית והבלעדית של סמסונג אשר ממקמת את התמונה באופן מותאם למיקומו של המשתמש ומבטיחה שהתוכן המוקרן על גבי המסך יופיע תמיד במרכז. ובנוסף, לצג המחשב תצוגה משולבת PiP (picture-in-picture) המאפשרת למשתמש להמשיך לעבוד על המחשב בזמן צפייה בטלוויזיה.

מחיר מומלץ לצרכן- דגם T24B750 : ב-2,599 ש"ח

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.