ירידה? פחות רוכשים? לא אצל סמסונג. היום מתפרסם כי מכשיר הדגל של החברה, הגלקסי אס 4 הצליח למכור מעל 20 מיליון יחידות בתוך חודשיים בלבד מאז השקתו. לשם השוואה, הדגם הקודם של החברה הגיע לאבן דרך זו בתוך 100 ימים. כך, הגלקסי אס 4 הופך למכשיר האנדרואיד הנמכר הכי מהר בהיסטוריה. את ההכרזה על 10 מיליון חשפה סמסונג לפני קצת יותר מחודש, אז גם HTC ציינה 5 מיליון יחידות למכשיר ה-One שלה.

הגלקסי אס 4 החל להימכר בעולם בסוף אפריל ואצלנו בתחילת חודש מאי, וכיום זמין כבר ברוב השווקים בעולם. בדרום קוריאה בלבד המכשיר הצליח למכור כחצי מיליון יחידות, שם, שוק הבית של החברה, הוא ככל הנראה בין השווקים הגדולים שלה.

מספרים אלה מסמנים כי סמסונג ממשיכה למכור את המכשיר בקצב אחיד, ולפי חישוב של androidauthority מדובר ב-333,333 מכשירים הנמכרים מידי יום, 228 מכשירים הנמכרים בכל דקה בעולם. יש לציין כי סמסונג סופרת את המכירות למפיצים שלה ולא מכירות ישירות לצרכן.

S4 מהיר יותר?
בתוך כך מפרסם אתר GFXBench כי הצליח לקבל לידו צילום מסך של יישום מבחני הביצועים AnTuTu השייך למכשיר חדש ואינו מזוהה תחת הדגם GT-I9600. לדבריו, מדובר במכשיר עם מעבד מרובע ליבה 1.4GHz הרץ על מערכת ההפעלה Key Lime Pie וקיבל בתוצאה הכללית ניקוד של 15,016. לשם השוואה, ה-Note 2 קיבל אצלנו באותו מבחן 13,559 נקודות, כך שלא מדובר בהפרש גדול במיוחד. יש הסוברים כי מדובר בדגם S4 Plus שכן מספר הדגם של סמסונג הוא אחרי ה-S4 אשר בדגם I9500/9505.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.