ירידה? פחות רוכשים? לא אצל סמסונג. היום מתפרסם כי מכשיר הדגל של החברה, הגלקסי אס 4 הצליח למכור מעל 20 מיליון יחידות בתוך חודשיים בלבד מאז השקתו. לשם השוואה, הדגם הקודם של החברה הגיע לאבן דרך זו בתוך 100 ימים. כך, הגלקסי אס 4 הופך למכשיר האנדרואיד הנמכר הכי מהר בהיסטוריה. את ההכרזה על 10 מיליון חשפה סמסונג לפני קצת יותר מחודש, אז גם HTC ציינה 5 מיליון יחידות למכשיר ה-One שלה.

הגלקסי אס 4 החל להימכר בעולם בסוף אפריל ואצלנו בתחילת חודש מאי, וכיום זמין כבר ברוב השווקים בעולם. בדרום קוריאה בלבד המכשיר הצליח למכור כחצי מיליון יחידות, שם, שוק הבית של החברה, הוא ככל הנראה בין השווקים הגדולים שלה.

מספרים אלה מסמנים כי סמסונג ממשיכה למכור את המכשיר בקצב אחיד, ולפי חישוב של androidauthority מדובר ב-333,333 מכשירים הנמכרים מידי יום, 228 מכשירים הנמכרים בכל דקה בעולם. יש לציין כי סמסונג סופרת את המכירות למפיצים שלה ולא מכירות ישירות לצרכן.

S4 מהיר יותר?
בתוך כך מפרסם אתר GFXBench כי הצליח לקבל לידו צילום מסך של יישום מבחני הביצועים AnTuTu השייך למכשיר חדש ואינו מזוהה תחת הדגם GT-I9600. לדבריו, מדובר במכשיר עם מעבד מרובע ליבה 1.4GHz הרץ על מערכת ההפעלה Key Lime Pie וקיבל בתוצאה הכללית ניקוד של 15,016. לשם השוואה, ה-Note 2 קיבל אצלנו באותו מבחן 13,559 נקודות, כך שלא מדובר בהפרש גדול במיוחד. יש הסוברים כי מדובר בדגם S4 Plus שכן מספר הדגם של סמסונג הוא אחרי ה-S4 אשר בדגם I9500/9505.

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.
 • אלמוני

  שברו לאפל את הצורה , ויש לי אייפון ואני ממש טיפש שרכשתי את הגן הסגור הזה 🙁

 • אסף מורז

  בולי היקר,

  1. לא מדובר באתר חדשות טכנולוגי אלא באתר שעוסק אך ורק באנדרואיד ולכן הקונספט שונה ואין כאן תחרות של ממש.
  2. אם לא אפנה לשם איך אגרום לגולשים בכל זאת להסתכל על הכתוב?
  3. במידה ועשיתי משהו לא בסדר אני סומך על ההנהלה כאן שתדע לטפל במקרה בחכמה ואקבל את החלטתם בנושא.

  שבת שלום.

 • אסף מורז

  אני יודע שהרוב כאן (ובכל העולם) כל כך מקובעים, עד כדי כך שברגע שאכתוב את התגובה הזו שאני הולך לכתוב כעת, פתאום יצאו להם כל הסמסונג פאנדרואידים למיניהם וינסו לנהל איתי ויכוח סוער. אי לכך ובהתאם לזאת, גם אם הייתי נאלץ כיום לבחור בין גלקסי אס 4 לבין נקסוס 4 בחינם, עדיין הייתי בוחר בנקסוס 4. רגע, אולי לא, דווקא הייתי לוקח את הגלקסי, מוכר אותו, קונה נקסוס וחוגג עם העודף.

  בעבר ביקשתי מבעלי האתר להעלות כתבה כלשהי שהכנתי בנושא, אך הם סירבו מסיבה כלשהי ששמורה עימם. אני מאוד מכבד את ההנהלה, ולכן קיבלתי את תשובתם בהבנה. עם זאת, לא נראה לי שתהיה התנגדות מצד ההנהלה להגיב עם מתן קישור ישיר לכתבה, זאת מאחר והכתבה שלי קשורה לנושא באופן ישיר. שם הסיבה המגוכחת להפליא לתופעת העדר אחר הגלקסי של סמסונג.

  תהנו:

  http://www.iandroidil.net/9073

  • בולי

   אתה מפנה לאתר חדשות מתחרה.. זה לא ראוי לדעתי.

   • D

    האמת צודק אבל הכתבה הכרחית.

 • אייפון 4

  בטח שאומרים, פשוט מסבירים שסמסונג מכרה לחנויות שמוכרות את המכשיר כבר 20 מיליון יחידות כול הכבוד

 • אחיעד קלמן

  היא לא אמרה זאת רשמית. זו היתה השערה של אחד הכתבים כאן.

  • בדוק

   צודק!!!! אין שום הודעה רשמית.

  • א.א.

   ברצינות? מגיבים כמוך פשוט מדכדכים אותי לחלוטין. מלבד הקישור המסופק בשורה הראשונה(!) של הכתבה, האם כ"כ קשה לגגל: "galaxy s4 20 million"? למקרה שלא חשבת על זה, הרי לך קישור לאתר של מוסד עיתונות שולי כלשהו, הtimes: http://www.ibtimes.com/samsung-galaxy-s4-hits-20-million-sales-mark-could-be-samsungs-most-popular-phone-ever-1333327
   המבסס על פרסום בעיתונות הקוריאנית. מילא אם היית אומר שזה עוד לא מבוסס וע"י דו"ח רשמי, מילא אם היית מציין שמדובר במכירות לספקיות ולא ללקוחות קצה, אלו טענות לגיטימיות ובעלות פוטנציאל לפיתוח דיון, אך "השערה של אחד הכתבים כאן"? אני מתנצל על הטון, אך יש להציב גבול לרמת העצלות של משתתף בדיון. שוב סליחה אם פגעתי.

   • בולי

    אני לא חשוב שזאת הייתה השערה של אחד הכתבים פה זה בטוח. הרי כתב בישראל מתרגם מכתבה בחו"ל אלא אם כן זאת כתבת דעה או נושא שהוא מעוניין להעביר אבל פה זה לא המקרה.

    בכל מקרה סמסונג בד"כ לא מפרסמת נתונים מדוייקים אבל לפעמים הם אומרים הגענו ל… מיליון מכירות (יותר נכון מכירות לספקיות/חנויות) והפעם לא ראיתי שהם בעצמם עשו את זה.

   • חסוי2

    לא.א.. אם כבר זה מכירות לספקיות ולא ללקוחות ויש הרבה הבדל פה.

    • א.א.

     זה בדיוק מה שכתבתי..

 • אמיר

  ואווו…. פשוט ואוו

  גלאקסי S3 המכשיר האנדואיד עם הזמנה המוקדמת הכי מהירה בהיסטוריה
  גלאקסי S4 הכשיר האנדרואיד הכי נמכר בהיסטוריה..

  סמסונג שוברת שיאייייייים

 • אנדרואיד מס ' 1

  יפה סמסונג תמשיכו ככה….ביג לייק

 • !!!!

  ווהוו מדהים!
  אז מדוע סמסונג אמרה שהיא לא מרוצה ממכירות המכשיר??

  • אנדרואיד מס' 1

   איזה לא מרוצה מאיפה שמעת או קראת את זה ? אני כל הזמן גולש לאתרים מסויימים של טכנולוגיה ולא קראתי על זה….