לאחר כשנה שבה פעל שירות SmartVOD על גבי הטלוויזיות החכמות של סמסונג וצבר עשרות אלפי משתמשים, מרחיבה חברת Vonetize את שיתוף הפעולה בין החברות ומרחיבה הן את היצע התכנים והן את המכשירים בהם תוטמע SmartVOD, כך שהשירות יהיה זמין בכל מכשיר סמסונג שיימכר בישראל (Pre-installed בדגמים נתמכים). החברה צופה כי המהלך יביא לחשיפת השירות לכמיליון בעלי מכשירי סמסונג בישראל, נתון שמציב את SmartVOD בשורה הראשונה של שירותי המדיה והתוכן בישראל.

נועם יוספידיס, מנכ"ל Vonetize: "שוק התוכן והטלוויזיה הרב-ערוצית בישראל צמא לתחרות ולמהפכה בסדר הגודל שהביאה Netflix לשוק המדיה האמריקאי. החבירה לסמסונג כמותג האלקטרוניקה הנמכר והאיכותי ביותר בישראל, והשימוש בטכנולוגיה המתקדמת של Vonetize, מאפשרת לנו להציע היום לכמיליון לקוחות בישראל שירות תוכן רחב ומלהיב, בבית ומחוצה לו, והכל במחיר מנוי חודשי שפוי ביחס לאלטרנטיבות הקיימות כיום בשוק."

כחלק מהמהלך מרחיבה SmartVOD משמעותית את היצע התכנים הכלולים במנוי החודשי, ובכללם לראשונה בישראל קטגוריה שלמה של סרטים הוליוודיים באיכות Full HD, תכני ספורט, סדרות ילדים, תכניות בישול, טבע ולייף-סטייל, והכל בשיטת "צפה כפי יכולתך". כמו כן, נוספו עשרות רבות של סרטים הוליוודיים חדשים בתשלום נפרד לפי צפייה במחיר אטרקטיבי של 17.99 ₪ שאינו מצריך מנוי לשירות.

בשבועות הקרובים תתווסף לשירות האפשרות לחבר מספר מכשירים של אותו משתמש (טלוויזיות, טאבלטים וסמארטפונים) לאותו חשבון מנוי, כך שניתן יהיה להתחיל צפייה במכשיר אחד ולהמשיך במכשיר שני, לשתף מועדפים, דירוגים והמלצות. בכך בעצם הופך SmartVOD לשירות מלא ושלם למשק בית של כל בני המשפחה.

נועם יוספידיס ציין כי: "שחקן חדש נולד היום בעולם המדיה הישראלי, וכחברה פרטית שאיננה שייכת או קשורה לאחד מהתאגידים או קבוצות האינטרסים הגדולות בישראל, אנו נמצאים היום בפוזיציה המושלמת ליצירת אלטרנטיבת תוכן המכוונת לצרכן עצמו וממוקדת לחלוטין באיכות התוכן וחווית המשתמש. הטכנולוגיה שלנו הינה המתקדמת ביותר בתחום ומאפשרת הזרמת סרטים באיכות 1080p full HD לכל מסך, ובטלוויזיות גם בתלת מימד, הן במודל VOD הן בהעברת שידורים חיים וליניאריים."

מחירי שירות SmartVOD אינם עומדים להשתנות למרות הרחבת התכנים:

מנוי חודשי – 29.99 ₪ לחודש
סרט חדש / שאינו כלול במנוי – 17.99 ₪
סרט חדש / שאינו כלול במנוי 3D – 22.99 ₪

Vonetize הנה חברת טכנולוגיה ותוכן המפתחת פלטפורמות VOD לטלוויזיות חכמות ומכשירים חכמים ומנהלת שירותי תוכן בבעלותה בכל העולם. לחברה הסכמים ישירים מול אולפני סרטים ובעלי זכויות תוכן מהגדולים בעולם והפלטפורמה הטכנולוגית שפיתחה מהווה בסיס לשירותי תוכן חכמים במדינות רבות. שירות SmartVOD הינו שירות הדגל של החברה וגאוותה בהיותו שירות ישראלי למהדרין.

הודעה לעיתונות – פורסמה ככתבה וכלשונה.

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.