חברת סמסונג אלקטרוניקס הכריזה היום בכנס CES בלאס ווגאס, ארה"ב על השקת סדרת מצלמות ה- SMART CAMERA ver. 2.0 המשודרגות: , WB200F, WB800F, WB30F, DV150F ו- ST150F. המצלמות הן דור ההמשך של סדרת WB עם הזום הגבוה, סדרת DV עם התצוגה הכפולה וסדרת ST עם מאפייני סגנון וסטייל. יחד הן משלבות ביצועים אופטיים גבוהים, סגנון קלאסי וחיבור Wi-Fi דו ערוצי.

סמסונג פיתחה את טכנולוגיית ה- Wi-Fi החדשנית על מנת לשפר את מצלמות ה- SMART CAMERA אשר הוצגו לראשונה בכנס CES 2012 לסדרה החדשה SMART CAMERA 2.0.

הפונקציות והשדרוגים החדשים בסדרה מאפשרים למשתמש לצלם ולחלוק בתמונות באופן מיידי, בצורה שהביאה למהפכה בחוויית הצילום ונותנת למשתמש שליטה מלאה בפרוטפוליו של ה- SMART CAMERA.

רעיון ה- ‘One Click, Simplify’ מאפשר לכל המכשירים להתחבר באופן פשוט כך שניתן לחלוק את התמונות בצורה מושלמת ובתנועה אחת על גבי הממשק המדהים. הממשק עוצב תוך חשיבה על משתמשי הטלפונים החכמים, עם אופציית מגע ופונקציונאליות גבוהה על גבי מסך גדול, לעריכה מהירה ונוחה יותר ולשיתוף מהיר עם מכשירים אחרים ורשתות חברתיות.

בכל מצלמות סמסונג אופציית Wi-Fi פשוטה ומהירה. הצלם המשתמש במצלמה יכול ליהנות מעולם מחובר באמצעות היכולות המשודרגות של המצלמה או באמצעות יתרונות ה- Wi-Fi.

אופציית ה- AutoShare מאפשרת לשמור ולשלוח תמונות למכשיר הנייד החכם באמצעות פונקצית ה Wi-Fi, ברגע שהתמונה מצולמת. פונקציה זו בנויה לאורח החיים העמוס של המשתמש ויכולה להפוך לברירת המחדל באופן אוטומטי, כך שתמיד ניתן לגבות ולחלוק את התמנות היקרות מכל.

חיבור האינטרנט היעיל שולב גם בעיצוב החיצוני של מצלמות ה- SMART CAMERA, בצורת כפתור ה- Direct Link hot key, באמצעותו ניתן לבצע פעולות Wi-Fi בלחיצת כפתור אחת. ניתן להתאים מראש את פונקציות ה- Wi-Fi הרצויות על הכפתור לשיתוף מהיר ויעיל של התמונות.

האפליקציה הייחודית של סמסונג-  SMART CAMERA App בנויה על מחויבותה של סמסונג לעולם מחובר יותר ועל אהבתו של הצרכן לאפליקציות המספקות חוויות שימוש טכנולוגיות קלות יותר.

תכונה חדשה זו מאפשרת למשתמשים בטלפונים חכמים להוריד את האפליקציה (זמינה למערכות ההפעלה- Android ו- iOS), להתחבר עם יכולות ה- SMART CAMERA המותקנות מראש, באמצעות חיבור Wi-Fi וכך לתפעל, לגבות ולחלוק תמונות.

באמצעות חיבור של שלושה אלמנטים חכמים בנגיעה אחת, אפליקציית ה- SMART CAMERA App משלבת בין היכולות המשודרגות של ה- Remote Viewfinder, ה- Mobile Link וה-  AutoShare, כך שהמשתמש תמיד נשאר מחובר ובשליטה.

עופר יוסף מנהל תחום הצילום בסמסונג אלקטרוניקס ישראל: "סמסונג מאמינה כי עתיד עולם הצילום מצוי בחיבור האינטרנטי, כך שעם סדרת ה- SMART CAMERA Ver. 2.0 החדשה של סמסונג הצלחנו לספק חוויית צילום מדהימה בשילוב קישוריות Wi-Fi  מהירה ופשוטה להפעלה . גם אם מדובר במצלמה עם זום גבוה או בדגם מסוגנן עם תצוגה כפולה, כל המצלמות מצוידות בטכנולוגיה המספקת איכות תמונה גבוהה וחיבור מהיר ופשוט לאינטרנט, בדיוק על פי צרכי המשתמש".

WB250F

SAMSUNG wb250Fהמצלמה החדשה בסדרת WB עם זום גבוה, מאפשרת למשתמש לצלם תמונות איכותיות ממרחק רב .

מצלמת ה- WB250F (וה- WB200F) מציעה ביצועים אופטיים מצוינים, זום אופטי 18x, חיישן BSI CMOS (WB250F) או CCD (WB200F) 14.2 מגה פיקסל ועדשת24mm.

בעיצוב קומפקטי, משלבת המצלמה ממשק מגע משולב מקשים ומגע ;, מסך מגע LCD ו5- מקשי ניווט. כמו כן, למצלמה מצב ידני מלא לשליטה בהגדרות המצלמה.

לצילום פשוט ואיכותי, למצלמות בסדרת ה- WB תכונות נוספות כגון: אופציית ה- Best Face אשר בוחרת את התמונה עם הבעת הפנים הטובה ביותר של כל המצולמים ואופציות ה- SMART Mode וה- Motion Photo features לתמונות יצירתיות בכל מצב.

באמצעות חיבור ה- Wi-Fi, ניתן לחלוק תמונות בקובץ המקור במהירות ובקלות. כמו כן, למצלמת ה- WB250F מתג פלאש קופץ. המצלמה זמינה בארבעה צבעים: לבן, שחור, אפור מטאלי ואדום.

דגמי Ver. 2.0  SMART CAMERA חדשים נוספים :

מצלמת פרימיום- WB800Fמצלמה קומפקטית עם זום אופטי ענק 21x וחיישן BSI CMOS 16.3 מגה פיקסל לצילום סופר איכותי  בתנאי תאורה נמוכה. מצלמה זו , נבנתה סביב ממשק משתמש היברידי אשר מאפשר לצלם לבחור אם הוא מעדיף לשלוט בפעולות באמצעות מסך המגע או באמצעות חמשת מקשי הניווט.

מצלמת ה- WB800F תהיה זמינה בצבעים: לבן, שחור ואדום.

מצלמת ה- WB30F  עם יכולות הכוללת: זום אופטי 10x, עדשה רחבה 24mm וגוף דק במיוחד שעוביו mm17. תכונות נוספות כוללות בין היתר את אופציות ה- Magic Frame וה- Live Panorama לחוויית צילום משודרגת.

מצלמת ה- WB30F תהיה זמינה בצבעים: לבן, שחור, אדום, סגול וורוד.

מצלמת ה- DV150F משלבת חיבור Wi-Fi עם מסך LCD קדמי 1.48” לצילום עצמי קל ומהנה. למצלמת ה- DV150F אופציית Beauty Palette לצילום דיוקן עצמי מושלם, המאפשרת להוסיף "איפור" לפנים של המצולמים בתמונה. כמו כן, למצלמה שלל תכונות יצירתיות נוספות כגון: Smart Filter 3.0, Motion Photo ו- Magic Frame המאפשרות יצירת תמונות מעניינות וייחודיות.

למצלמה חיישן CCD 16.2 מגה פיקסל, עדשת F2.5 25mm וזום אופטי 5x לתמונת באיכות יוצאת דופן, אותן ניתן לחלוק באמצעות חיבור ה- Wi-Fi.

למצלמת ה- DV150F גוף אלומיניום מעוצב והיא זמינה בחמישה צבעים שונים הכוללים גם: סגול שזיף, ירוק ליים וורוד בהיר.

מצלמת ה- ST150F משלימה את מגוון דגמי ה- SMART CAMERA Ver 2.0. למצלמה עדשת F2.5, זום אופטי 5x, עדשת 25mm וחיישן CCD 16.2 מגה פיקסל לתמונות חדות וברורות. חיבור ה- Wi-Fi מאפשר לחלוק תמונות להעלות אותן לרשתות החברתיות באופן מיידי, דבר ההופך את המצלמה למושלמת עבור צלמים חובבים ויצירתיים.

מצלמת ה- ST150F תהיה זמינה בארבעה צבעים שונים.