מיד לאחר סיום מופע ההכרזה של מכשיר הגלקסי אס 4 פרסה סמסונג צי של מכשירים להתרשמות ראשונה של העיתונים. להפתעת כולם נחשף באחד הדוכנים אביזר חדש למכשיר שלא דובר עליו באירוע – בקר משחק.

מתברר כי סמסונג שוקדת על פיתוח בקר מותאם ההופך את המכשיר לקונסולת משחק ניידת ומאפשרת להניח את המכשיר בזווית נוחה לצפייה כאשר המשתמש אוחז בבקר המשחק. הוא מופעל באמצעות סוללות AAA ומתחבר בתקשורת Bluetooth, כולל סטיק אנלוגי, D-Pad וכפתורי משחק.

כך נוכל למעשה לשחק בכל משחקי האנדרואיד במקום להשתמש במשך המגע, ולקבל חווית משחק טובה יותר בשימוש של כפתורים פיזיים. מלבד זאת, אנחנו לא חוסמים את המסך בזמן השימוש בכפתורים הווירטואליים על המסך. לדברי Engadget שניסו את ההתקן החדש, הוא יכול להתאים גם למכשיר הנוט 2 שכן התפס הוא אוניברסלי ולמעשה הוא מותאם לגודל מקסימלי של 6.3 אינצ' ואף למכשירים אחרים שלא תוצרת סמסונג.

אין עוד מידע על מחיר ותאריך השקה אך נצפה לראותו לקראת הגעתו של המכשיר בחודש הבא.

וידאו: הבקר החדש בהתנסות ראשונה

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.
 • רואי

  בס"ד

  אעאעאעא גאוני ברמותתת !!!!!

 • חסוי

  זה שזה עד 6.3 אינץ' זה אולי רמז לנוט 3 (היו שמועות שהוא יהיה 6.3 אינץ')

 • בולי

  לפעמים אני לא יודע אם סמסונג רציניים או שהם צוחקים על כולנו.. השלט הזה דומה כלכך לשלט של ה XBOX ואפילו הצבעים ה DPAD והכל… לא נמאס להם להעתיק ?

  • אמיר

   ריבונו של עולם
   היא רשמה מאחור כל הזכויות שמורות ותנאי שימוש לחברת מיקרוסופט

   • בולי

    נכון גם על הגלאקסי אס 2 הם רשמו כל הזכויות שמורות לחברת אפל.

  • יוסי כהן

   ושלט האקסבוקס דומה מאוד לשלט הDREAMCAST אותם צבעים רק אותיות הפוכות בסדר.