השעון החכם מהווה רק את תחילתה של כניסתה של הטכנולוגיה הלבישה ואט אט מוצרים נוספים מצטרפים לטרנד. הפטנט של סמסונג שצץ השבוע אשר מציג קונספט של רצועה גמישה לזרוע שתספק נתונים חיים ותדווח לנו על מצב הגוף גרם למסכת שמועות קטנה על מוצרים לבישים. המוצר המכונה Galaxy Band יתמקד בחובבי הכושר למיניהם ויספק נתונים ממגוון החיישנים שהוא יכלול כמו קצב דפיקות הלב, לחץ דם ועוד, ממש בדומה ל-Nike FuelBand או FitBit וישדר אותם ישירות למכשיר הסלולרי.
על פי דיווח עדכני, ה-Galaxy Gear יוצג כבר בתערוכת MWC 2014 בברצלונה, אבל לא רק. כך נראה כי סמסונג מתכננת להציג גם את היורש לשעון החכם שלה, ה-Galaxy Gear אשר יוצג בתערוכה ויביא עיצוב דק יותר ואף ייתכן כי יביא את בשורת המסך הגמיש גם לשעון החכם, אולם אין עדיין אימות לפרטים הללו.

לסמסונג יש כבר מספר מוצרים בתחום הכושר שהושקו בסמוך ל-Galaxy S4 כמו ה-S Band המספק מידע על מרחק, מד צעדים וקלוריות שנשרפו ואת HRM המציג את דופק המשתמש בזמן אמת.

אם נוסיף זאת לשמועות הרבות על ה-Galaxy S5, תהיה מסיבה מעניינת במיוחד לסמסונג בברצלונה.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.