סמסונג ישראל מציגה את מסך המחשב – S24A650D , "24 LED בעל פנל גרפי מקצועי ויוקרתי (MVA), עם ניגודיות אמיתית 3000:1 ודיוק צבע יוצא דופן. דגם A650D של סמסונג מותאם לצרכים העסקיים המתקדמים של המשתמש ומתוכנן לשפר את תנאי העבודה ויעילותה. צג זה מחזק את הובלתה של סמסונג כשחקן המוביל בישראל בשוק מסכי המחשב, על פי נתוני IDC לשנת 2012.

המסך מאופיין בתמונה בהירה, חדה , עם דיוק צבע , טקסט חד ונקי ורזולוציה גבוהה במיוחד של 1920×1080 . תכונות מובילות אלה, המשולבות עם מסורת של הצלחה בשוק המסכים העולמי הופכים את סמסונג לחלופה חשובה לקהל היעד הרלוונטי.

סמסונג ממנפת את יתרונות טכנולוגיית ה- LED ומרחיבה את מגוון המסכים הנוכחי שלה, המבוסס על הפנל המסורתי מסוג TN ( Twisted Nematic Panel ) למסך בעל פנל פרימיום מקצועי מסוג MVA (Multi Domain Vertical Alignment), המעניק דיוק צבע יוצא דופן ,ללא תופעת מעברי הצבע המוכרת מפנלי ה- TN המסורתיים. מסך זה מותאם הן לשוק ה- IT הרחב החל מלקוחות ה- SMB וכלה באנטרפרייז, וכמו כן גם לקהל הגיימרים הרגיש לדיוק הצבע ובמיוחד לשוק הגרפי המקצועי – מעצבים גרפיים, צלמים, מהנדסים , משתמשי תיב"ם וכד'.
כמו כן למסך ניגודיות אמיתית של 1:3000 (בשונה ממרבית המסכים העומדים על יחס ניגודיות של 1:1000)

בנוסף לכך, למסך חיבור מסוג DisplayPort המשדרג את איכות התמונה ומאפשר שדרוג לכל משתמש,
זאת בנוסף לכניסות VGA ו- DVI המסורתיות.

צג ה- LED העסקי משפר את יעילות העבודה תוך שהוא מספק חוויה מותאמת אישית, זאת באמצעות מבחר הגדרות צפייה ובזכות המעמד הייחודי שגובהו ניתן לכיונון ואשר מבטיח שתמיד ניתן יהיה למקם את המסך בגובה העיניים ובכך לשפר את איכות הצפייה וגם לסייע למשתמש לשמור על מבנה ישיבה בריאותי.
כמו כן, לצג יכולות הטיה וסיבוב סביב הציר, אשר מגבירות את הנוחות ומספקות דרכים חדשות לעבוד. צג A650D יכול להסתובב בזווית של 90 מעלות וכך לאפשר תצוגה מתאימה יותר בהתאם לסוג העבודה.

תכונות נוספות כוללות בין היתר:

• מבחר של שלושה מצבי חיסכון באנרגיה (50%, ‏25% ומצב חיסכון באנרגיה כבוי) המאפשרים לכוון את בהירות המסך בהתאם לכמות האנרגיה שרוצים לחסוך.

• הצג מצויד בלחצנים בולטים קדמיים שמטרתם לצמצם את השגיאות שמתרחשות בשימוש מוגבר (בעיה נפוצה בצגים עם לחצני מגע). לחצנים אלו נגישים למשתמש גם כאשר המסך מורכב על הקיר.
• כמו כן, מסגרת הצג הצרה בגימור מאט מוסיפה לחוויה החזותית, היא מצמצמת את הסחות הדעת סביב שטח התצוגה ומספקת חוויה מציאותית ומרתקת.

• לדגם A650D מתאם נשלף חדשני חדש, המאפשר להעביר ולהתקין את הצג בקלות כך שהוא משתמש בשטח המשרד באופן יעיל. כמו כן, לצג מתלה מסוג VESA להתקנה מהירה ונוחה על הקיר.

מחיר מומלץ לצרכן – 1399 ₪ כולל מע"מ

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.