השמועות על כך שחברת סמסונג (Samsung) מתכננת להציג טלפון חכם מתקפל במהלך שנת 2017 כבר צצו לא מעט בעבר, אך הפעם עושה רושם שהן מגובות בתמונות. תמונות אלו נלקחו מתוך בקשה לקבלת פטנט. הן מציגות בשלוש דוגמאות ויזואליות ואיורים לגבי הצורה החיצונית של המכשיר.

לפי התמונות, מדובר ככל הנראה בגרסה של מכשיר שדומה למכשירים המתקפלים הישנים של חברות כמו מוטורולה (Motorola), כאשר ההבדל הוא ציר באמצע המכשיר שמזכיר מאוד את הציר של מחשבי ה-Surface Book של מיקרוסופט (Microsoft). מה שאומר שהמכשיר לא יתקפל בצורה שבה שני הקצוות מונחים אחד על השני בצורה מושלמת כאשר הטלפון סגור, אלא שיהיה רווח יחסית גדול בצד של ציר הקיפול.

 

קדמת המכשיר תכיל את כפתור הבית הקלאסי של סמסונג, יחד עם כפתור 'חזרה' מימין וכפתור 'תפריט' משמאל. מסך התצוגה נראה ביחס של 21:9 בטכנולוגיית OLED, כאשר המכשיר עצמו עשוי להיות ארוך וצר מן הרגיל ולהכיל סוללה קטנה יותר שכן היא לא מסוגלת להתקפל.

הפרויקט, שמכונה Project Valley, עשוי להיות משווק תחת מותג המכשירים Galaxy X. במקביל, אגב, נפוצו שמועות כי חברת LG עובדת על מכשיר מתקפל משל עצמה.

שתף:
-פרסומת-
מאמין שכל מי שרוצה לדעת עליו משהו כבר גיגל אותו מזמן, זו בכל זאת המאה ה-21. הוא לא הרופא ולא קשור לשלמה.
 • Liel Dahan

  הקדימו את המאוחר, אני חושב שרק עוד כמה שנים יהיה אפשרות לעשות דבר שכזה, צריך סוללה בנפח גדול ושהסוללה תהיה קטנה, ועוד צריך לעשות אותו מתקפל (שיהיה גם מסך כשהוא לא מקפל) שיהיה נוח יותר פלוס צריך שהוא יהיה פחות עבה שהוא סגור.

 • RuR

  למה זה טוב? סתם יהיה עבה מאוד כשסגור.

  • דן

   אתה תוכל להשתמש במסך גדול יותר מבלי שהמכשיר יבצבץ מחוץ לכיס למשל.

   • RuR

    אבל זה יהיה ממש לא נוח בכיס בגלל שזה יהיה עבה מאוד כשמקופל.

 • חתול תעלול

  מוזמנים לחפש אותו, מכשיר מטורף וגמיש…שמו היה Nokia Kinetic

 • חתול תעלול

  המכשיר בתמונה הוא בכלל מכשיר דמו של נוקיה משנת 2011…

 • itamar4444

  מסך גדול יותר עם סוללה קטנה יותר זה בעיה