האם סמסונג תחשוף את ה-Galaxy S6 כבר בתערוכת CES 2015 שתתרחש בתחילת חודש הבא? אם להאמין לדיווח הבא, התשובה לכך היא כן.

הפרטים המגיעים אלינו ממגזין רשת דרום-קוריאני, סמסונג תקדים את חשיפת המכשיר ותחשוף את מכשיר הדגל כבר בתערוכת האלקטרוניקה הגדולה בלאס-ווגאס שתיערך ב-6 עד ה-9 לינואר. מדובר בהקדמה של כחודשיים עד שלושה בהשוואה לזמן ההכרזה של המכשיר הנוכחי, Galaxy S5 אשר הוכרז כידוע, בתערוכת הסלולר השנתית בברצלונה, MWC 2014, שנערכה בסוף חודש פברואר השנה.

לפי הדיווח, המאמת את הפרטים הקודמים שכבר נשמעו, ה-Galaxy S6 יכלול לראשונה מסך גולש (קמור) מאחד או משתי הדפנות בדומה ל-Galaxy Note 4 Edge וזה יתלווה לדגם הנוסף אותו תציע סמסונג לצרכנים עם מסך “רגיל” לבחירתם. לא ברור מדוע בחרה סמסונג להקדים את ההכרזה על המכשיר, אולם הדבר אינו וודאי. האתר לחובבי סמסונג SamMobile לעומת זאת טוען כי ההכרזה על ה-Galaxy S6 לא תיערך ב-CES 2015 וכי ההכרזה תתרחש מעט מאוחר יותר.

בינתיים המפרט שדלף לרשת מציג מכשיר משודרג בהשוואה לדגם הנוכחי: כך המסך יקפוץ לרזולוציית 2K, או QHD לגודל של 5.5 אינץ’, שבב מתומן ליבות Exynos 7420 תומך 64 ביט, זיכרון עבודה (RAM) של 3 ג’יגה-בייט, מצלמה 20 מגה פיקסל אחורית ו-5 מגה פיקסל קדמית, אחסון פנימי של 32 ג’יגה-בייט ומערכת ההפעלה אנדרואיד Lollipop.

 

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.