זה לקח לא מעט זמן אבל סמסונג השיקה סוף סוף את בקר המשחק שהציגה עוד בהכרזת ה-Galaxy S4 בחודש מרץ בתחילת השנה.

העיכוב לא היה במקרה. סמסונג עיצבה מחדש את הבקר ומלבד המראה שנראה יותר אלגנטי, הוא גם הרבה פחות מזכיר את בקר ה-Xbox של מיקרוסופט בהשוואה לדגם הקודם. הבקר מתחבר באופן אלחוטי (Bluetooth ו-NFC) ולא בלעדי רק למכשירי סמסונג, אלא יכול לפעול על כל מכשיר מגודל 4 אינץ’ ועד לגודל של 6.3 אינץ’, כך הוא מאפשר לשחק במשחקים בצורה נוחה וקלה יותר בכמעט כל מכשיר. הבקר תומך בתקן HID אשר אמור לספק דרך קלה למיפוי הכפתורים במגוון של משחקים, וכן הוא כולל גם סוללה פנימית נטענת בהספק של 160mAh.

הוא כולל שני מקשי ניווט אנלוגיים, 4 מקשי פעולה, D-Pad וכפתורי משחק, וכן כפתור ייעודי המפעיל את קטלוג המשחקים של סמסונג אשר כולל לעת עתה 35 משחקים ועוד כותרים מובטחים בהמשך אשר יותאמו במיוחד לשימוש עם הבקר. בין השמות הבולטים נמצא את Need for Speed: Most Wanted, Asphalt 8: Airborne, Modern Combat 4 והנסיך הפרסי. ואולם, אפליקציה זו תהיה זמינה רק למכשירי סמסונג.

הבקר יימכר במספר מדינות באירופה בשבוע הבא וכבר זמין בהזמנה מוקדמת ב-Handtec במחיר של £65.99 שהם כ-376 שקלים.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.