סמסונג שיחררה בסוף השבוע עדכונים לשני מכשיריה, הטאבלטים Galaxy Note 10.1 ו-Galaxy Tab 2 (בגדלים 10.1 אינצ’ ו-7 אינצ’). העדכון לנוט מביא את “חבילת הפרמיום” לטאבלט המציע מספר עדכונים לממשק ושיפור בביצועים.

הטאבלט כבר תומך בפיצ’ר הריבוי חלונות אשר הגיע לאחרונה גם לגקסי אס 3 המאפשר הפעלת שני יישומים במקביל זה לצד זה, ובעדכון זה נוסף היישום Air View המאפשר להציג תצוגה מקדימה להודעות ותצוגה מקדימה לתמונות דרך עט הסטילוס S Pen ללא צורך לפתוח את ההודעה או להציג את התמונה במלואה. בנוסף הוסיפה סמסונג לטאבלט את היישום Quick Command המאפשר להפעיל אפליקציות באמצעות מחוות עם עט הסטילוס, וכן אפשרות להוסיף בכתב יד הערות לתמונות והרחבה של יכולות יישום ה-S Note. לעומתו ה-Galaxy Tab 2 לא מקבל את חבילת הפרמיום שכן הוא אינו כולל את ה-S Pen, אבל שם בעיקר העדכון מגיע כדי לסגור פערים ולשפר ביצועים של המערכת. את העדכון סמסונג הבטיחה עוד בחודש נובמבר בשנה שעברה, שם הציגה את מגוון האפשרויות החדשות בסרטון שבהמשך.

העדכון מיועד לגרסאות הבינלאומיות של מחשבי הטאבלטים וזמין להורדה דרך ה-Kies או בעדכון אוטומטי. לחובבי הרומים המבושלים יוכלו למצוא את הרום כבר זמין להורדה ברשת.(Samsung)