מכשיר הדגל של חברת סמסונג (Samsung), ה-Galaxy S6, עדיין עושה צעדים ראשונים בשוק, מה שאומר שמשתמשים חוקרים ומוצאים בו לא מעט באגים, כצפוי עם גירסה ראשונית של מכשיר חדש. בפורום המפתחים XDA החלו לעלות טענות של משתמשים כי הטלפון הולך ומאט לעיתים , והעריך שהסיבה היא ככל הנראה חלוקה לא נכונה של הזיכרון הפנימי (ה-RAM).

"שמתי לב כי המערכת מרעננת או מפעילה מחדש את האפליקציות לאחר שאני חוזר אליהם לאחר זמן קצר בלבד, ולא נשמרת הפעולה האחרונה בה הפקסקתי. " אמר אחד המשתמשים, "אפילו הטלפון בן השנתיים שלי מסוגל לשמור על היישומים פתוחים." משתמשים אחרים התלוננו כי המערכת משתמשת בזיכרון העבודה באופן מוגבר וכי בכל זמן נתון ישנה צריכה של כ-80-90 אחוז מנפחו ורק סגירת יישומים ידנית או הפעלה מחדש פותרת את הבעיה.

אחד המשתמשים החליט לפנות רשמית לחברת סמסונג דרך אתר הפייסבוק שלה באנגליה, וקיבל את התגובה הבאה: "אנחנו נמצאים בתהליך של שחרור מיקרו-עדכונים כדי לתקן בעיות שקשורות בביצועי המכשיר והיציבות שלו. המשיכו לבדוק עבור עדכונים למכשיר שלכם דרך 'הגדרות' – 'על המכשיר' – 'עדכוני תוכנה' – 'עדכן כעת'". יחד עם זאת, הפוסט לא ציין מתי צפוי להופיע עדכון חדש.

ככל הנראה, התקלה קיימת במספר גרסאות של המכשיר במדינות מסוימות, ועד כה לא דווח על תקלה דומה במכשירים המופצים בישראל. כך או כך, החברה אכן מודעת לבאג המדובר, ותתייחס לכך בקרוב.

שתף:
-פרסומת-
מאמין שכל מי שרוצה לדעת עליו משהו כבר גיגל אותו מזמן, זו בכל זאת המאה ה-21. הוא לא הרופא ולא קשור לשלמה.
 • yaki itzkovich

  ומה עים בעיות התחממות של החמשיר לאחר 5 דקות עבודה סוללה נגמרת מהר ולא מחזיקה יום שלם

 • SAMSUNG

  אנשים צריכים להבין שזה לא רק אשמת סמסונג – לוליפופ בכל גראסותיה הראשונות בעלת בעיה ענקית בניהול הזיכרון RAM וכו'
  מצד אחד לוליפופ משפרת המון ורוב הזמן המכשירים מהירים אבל יש בעיה של זליגת זיכרון ולא רק במכשירי הגלקסי
  בכל מקרה אני נתקלתי בהמון מכשירי s6 גם כאלו שנקנו מהיום הראשון שהוא הגיע לארץ ועובדים מהר מאוד ללא תקלות אפילו ניסיתי כמה פעמים לגרום להם לעשות "רענון" לדף הבית וזה לא קרה לי ..
  s6 עם הגרסה של סאני .

  • פבל

   קניתי גלקסי 6 אתמול ובאמת יש את הבעיה הזאת של הראם, המכשיר מתחמם מאוד סתם ככה והסוללה לא משהו, אה כן ומשחקים שעובדים חלק על הדורות הקודמים נתקעים.

   מה עושים?

 • אבי

  כמו שהיה לאפל עם האנטנה,מסכים,שריפת סוללה ובאגים רבים עם IOS8 ו-IOS7.
  כנראה לסמסונג כמו לאפל אין תקציב למחלקת בקרת איכות.

 • רון וייצמן

  השתמשתי בגלקסי 5 לתקופה של 4 חודשים ובאמת שהוא היה סוס. חסין למים, זריז, מצלמה מעולה, מסך איכותי, סוללה נשלפת ואפשרות הרחבה של כרטיס זיכרון. החלפתי לאייפון 6+ בגלל שהביאו לי אותו מתנה ליומולדת.

 • Asaf Moraz

  והנה זה מתחיל…

  • התמני

   העיקר אמרו שהממשק החדש יפתור את הבעיה… והנה זה ממשיך…

 • Mikel

  כמו שהיה להם עם הssd
  לסמסונג כנראה אין תקציב למחלקת בקרת איכות.