כנס IFA 2014 המתקרב, שצפוי להיערך בראשיתו של חודש ספטמבר בברלין, מספק לא מעט עניין עבור חובבי הטכנולוגיה.

קצת לפני פתיחתה הרשמית של התערוכה, ב-3 בספטמבר, יושק כזכור הפאבלט הרביעי בסדרת פאבלטי- ה-Note של סמסונג (Samsung), ה-Galaxy Note 4. סרטון פרסומת חדש רומז לבאות, מכין אותנו לתאריך ההשקה, אך לא חושף פרטים ויזואליים או טכניים של מכשיר הדגל הבא של ענקית האלקטרוניקה מקוריאה.

זכו לקבל פרומואים לקראת ההשקה הצפויה: וסרטוני פרסומת שהתפרסמו שם מתארים כיצד סדרת ה-Note מקרבת בין בני משפחה וחברים.

http://youtu.be/RzTT7AIO3lA

אך עם שלל התכונות החברתיות וסגולותיו של עט הסטיילוס, לא זכינו להיחשף למפרט הטכני. מוקדם יותר החודש הודלפו תמונות שנטען לגביהן שבהן מופיע הפאבלט החדש, אך לכך אין אישור רשמי. השמועות שמתרוצצות ברשת עד כה מצביעות על מכשיר שיכיל מעבד Snapdragon 805 או Exynos 5 Octa. גודל המסך יהיה 5.7 אינצ'ים ברזולוציה של  1,440×2,560 פיקסלים. לא ברור עוד מה גודלו של הזיכרון הפנימי (RAM), אך יתכן כי הוא יהיה 4 ג'יגה-בייט. המצלמה האחורית תצלם ב-16 מגה-פיקסל, והקידמית תסתפק רק בארבע.

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.